Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Tematyka książek: Kadry i płace

kadry i płace

Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020

Książka Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2019


Ilość stron:  252
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-269-8549-2
Cena: 49zł
Opis

Kalendarze 2020

Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020 pozwoli Ci być na bieżąco z zadaniami z zakresu kadr i płac, a także z najnowszymi zmianami prawnymi i wskaźnikami przydatnymi w codziennej pracy. Dzięki terminarzowi łatwiej zaplanujesz zadania na dany miesiąc, tydzień i dzień i będziesz mieć pewność, że nie ominąłeś żadnego obowiązku.

Terminarz kadrowo-płacowy dla pracowników oświaty 2019/2020 to praktyczny niezbędnik, który ułatwi realizację codziennych zadań związanych z prowadzeniem spraw kadrowo płacowych w szkołach i placówkach oświatowych. W terminarzu, poza obowiązkami na dany dzień popartymi podstawą prawną, znajdziesz także aktualne wskaźniki kadrowo-płacowe oraz praktyczne zestawienia dotyczące np. najnowszych zmian prawnych, zasad prowadzenia dokumentacji pracowniczej, stawek dodatków, systemów czasu pracy, okresów rozliczeniowych i innych.

Dzięki Terminarzowi kadrowo-płacowemu dla oświaty 2019/2020 nie musisz wertować dziesiątek aktów prawnych, by sprawdzić terminy realizacji poszczególnych obowiązków kadrowo-płacowych, czy też obliczyć używane na co dzień wskaźniki i sporządzić zestawienia. Wszystkie te dane masz zebrane w jednym miejscu wraz ze wskazaniem podstawy prawnej, co daje Ci gwarancję zgodności z prawem wykonywanych zadań.

... jest pusty