Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Księgarnia Wrzeszcz

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl od samego początku swojej działalności specjalizuje się w zaopatrywaniu podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych i budżetowych oraz osób fizycznych w literaturę i wydawnictwa z zakresu szeroko pojętej rachunkowości, finansów, podatków, ekonomii i prawa. Księgarnia w swojej bogatej ofercie posiada kilkadziesiąt tysięcy tytułów z możliwie najbardziej aktualnym stanem prawnym. Dzięki ścisłej współpracy z największymi wydawnictwami (m.in. ODDK, Wydawnictwo Rachunkowość, Oficyna Wydawnicza UNIMEX, CH BECK, Lexis Nexis, Wolters Kluwer Polska, Forum Doradców Podatkowych, DK Wydawnictwo, GOFIN, ESPERT, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i wieloma innymi) księgarnia jest jedną z nielicznych internetowych księgarń z tak mocno rozbudowaną ofertą wydawniczą, gdzie każdy znajdzie poszukiwaną przez siebie pozycję. Księgarnia co roku w swojej ofercie posiada m.in. takie bestsellery jak: Zamknięcie roku wydawnictwa Rachunkowość, Leksykon VAT, Leksykony podatkowe i inne publikacje wydawnictwa UNIMEX, komentarze do planu kont wydawnictwa ODDK (autorstwa Jerzego Gierusza, Marii Augustowskiej czy Jana Charytoniuk), zakładowy plan kont z komentarzem Mariana Pałki wydawnictwa EXPERT, Międzynarodowe Standardy Rachunkowości MSR oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej MSSF opracowane przez SKwP, aktualne kodeksy z komentarzem i orzecznictwem wydawnictw prawniczych CH Beck, Lexis Nexis czy Wolters Kluwer Polska. Ksiegarnia-wrzeszcz.pl swoim klientom gwarantuje zawsze książki z aktualnym stanem prawnym po najniższych cenach, szybką i sprawną realizację zamówienia oraz miłą i rzeczową obsługę, w tym doradztwo odnośnie wyboru publikacji. Księgarnia Ekonomiczno-Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl zaprasza do dokonywania zakupów.

Partnerzy
ikep.pl

Kancelaria Limanowka Wrzeszcz

Windykacja Limanowka Wrzeszcz
Zobacz również

Internetowa księgarnia ekonomiczno-prawnicza - kontakt

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt z pracownikami księgarni. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie dotyczące realizacji zamówień.

W celu zapewnienia kompleksowej oferty nieustannie powiększamy asortyment księgarni o nowe publikacje dotyczące kosztów uzyskania przychodów, aktualne leksykony VAT, kodeksy opatrzone komentarzem i inne pozycje z zakresu prawa, ekonomii, biznesu.

Jeżeli w naszej księgarni internetowej nie znaleźli Państwo konkretnej publikacji również prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, by zdobyć dla Państwa książkę, którą są Państwo zainteresowani.

Sprzedaż wysyłkowa stanowi duże udogodnienie dla osób spoza Wrocławia. Dlatego też oferta naszej księgarni cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród prawników, księgowych, kadrowców, urzędników, studentów, jak też innych osób interesujących się prawem, ekonomią, zagadnieniami biznesowymi i finansami.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

Napisz do nas
Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza
Wrzeszcz Business Group Grzegorz Wrzeszcz
ul. Spiżowa 21/1B
53-442 Wrocław
NIP: 836-171-13-47
REGON: 100168831
tel. 071 733 40 22
fax. 071 733 40 30
GSM 604 250 892
www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl
e-mail: biuro@ksiegarnia-wrzeszcz.pl
konto bankowe:
PKO BP 10 1020 5226 0000 6402 0370 1513
... jest pusty