Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Księgarnia Wrzeszcz

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl od samego początku swojej działalności specjalizuje się w zaopatrywaniu podmiotów gospodarczych, jednostek samorządowych i budżetowych oraz osób fizycznych w literaturę i wydawnictwa z zakresu szeroko pojętej rachunkowości, finansów, podatków, ekonomii i prawa. Księgarnia w swojej bogatej ofercie posiada kilkadziesiąt tysięcy tytułów z możliwie najbardziej aktualnym stanem prawnym. Dzięki ścisłej współpracy z największymi wydawnictwami (m.in. ODDK, Wydawnictwo Rachunkowość, Oficyna Wydawnicza UNIMEX, CH BECK, Lexis Nexis, Wolters Kluwer Polska, Forum Doradców Podatkowych, DK Wydawnictwo, GOFIN, ESPERT, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce i wieloma innymi) księgarnia jest jedną z nielicznych internetowych księgarń z tak mocno rozbudowaną ofertą wydawniczą, gdzie każdy znajdzie poszukiwaną przez siebie pozycję. Księgarnia co roku w swojej ofercie posiada m.in. takie bestsellery jak: Zamknięcie roku wydawnictwa Rachunkowość, Leksykon VAT, Leksykony podatkowe i inne publikacje wydawnictwa UNIMEX, komentarze do planu kont wydawnictwa ODDK (autorstwa Jerzego Gierusza, Marii Augustowskiej czy Jana Charytoniuk), zakładowy plan kont z komentarzem Mariana Pałki wydawnictwa EXPERT, Międzynarodowe Standardy Rachunkowości MSR oraz Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej MSSF opracowane przez SKwP, aktualne kodeksy z komentarzem i orzecznictwem wydawnictw prawniczych CH Beck, Lexis Nexis czy Wolters Kluwer Polska. Ksiegarnia-wrzeszcz.pl swoim klientom gwarantuje zawsze książki z aktualnym stanem prawnym po najniższych cenach, szybką i sprawną realizację zamówienia oraz miłą i rzeczową obsługę, w tym doradztwo odnośnie wyboru publikacji. Księgarnia Ekonomiczno-Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl zaprasza do dokonywania zakupów.

Partnerzy
ikep.pl

Kancelaria Limanowka Wrzeszcz

Windykacja Limanowka Wrzeszcz
Zobacz również
Hurtownia książek
Firma Wrzeszcz Business Group, poza detaliczną sprzedażą specjalistycznych książek z zakresu szeroko rozumianej nauki, ekonomii, rachunkowości i prawa, oferuje także możliwość nawiązania stałej współpracy w zakresie sprzedaży hurtowej książek z wyżej wymienionej tematyki.

W związku z powyższym, jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, pełną listą wydawnictw i zasadami współpracy, zadzwoń pod numer 604 250 892 lub napisz na naszego maila biuro@ksiegarnia-wrzeszcz.pl krótką informację. Oferujemy bogatą ofertę (dzięki współpracy z kilkudziesięcioma wydawnictwami), wysokie rabaty od cen detalicznych, terminy płatności sięgające 30 dni, każdorazowe pokrycie kosztów dostawy oraz realizację zamówień w maksymalnie 24 godziny.

Ponadto dla naszych Klientów (nowych lub stałych), przy większych zamówieniach (o wartości nawet już od kilkuset złotych), istnieje możliwość uzyskania dodatkowych upustów od cen znajdujących się na naszym sklepie internetwym www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl jak również pokrycie przez nas kosztów dostawy. Zatem jeżeli poszukujesz większej ilości książek i szukasz najlepszej na rynku oferty, prosimy o taką informację, przygotujemy indywidualną, atrakcyjną wycenę.

Poniżej przedstawiamy przykładową listę wydawnictw, z którymi współpracujemy i których pełną ofertą dysponujemy:
- WOLTERS KLUWER S.A. (wraz z przejętym wydawnictwem Lexis Nexis)
- C.H.Beck
- UNIMEX Oficyna Wydawnicza
- SIGMA Wydawnictwo
- ODDK Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Kadr
- EKSPERT Wrocław
- RACHUNKOWOŚĆ sp. z o.o.
- LEGIS
- DIFIN S.A.
- Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
- GOFIN Wydawnictwo Podatkowe
- INFOR
- HR Services Monika Cieślak
- Forum Doradców Podatkowych (dawna Wszechnica Podatkowa)
- Presscom
- Presshause Wrocław
- DK Wydawnictwo
- Oficyna Prawa Polskiego
- Dom Organizatora Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa TNOiK
- Adam Marszałek Wydawnictwo
- Wydawnictwo Bellona
- CeDeWu Wydawnictwo
- Codex Warszawa
- Wydawnictwo FORUM
- GASKOR
- Instytut Spraw Podatkowych Modzelewski Warszawa
- INSTYTUT WYDAWNICZY EUROPRAWO
- Wydawnictwo KUL
- MT Biznes
- Nomos Zakład Wydawniczy
- Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne PWE
- Poznańskie Wydawnictwo
- Literackie Wydawnictwo
- MUZA S.A.
- Słowo/Obraz Terytoria Wydawnictwo
- Rebis Dom Wydawniczy
- PWN Wydawnictwo Naukowe S.A.
- Scholar Wydawnictwo Naukowe
- Wydawnictwo Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
- Universitas Towarzystwo Autorów i Wydawców Prac Naukowych
- VWKiB Wydawictwo Henryk Nowak
- WAM Wydawnictwo
- Wydawnictwo Lekarskie PZWL Warszawa
- Wydawnictwo Naukowe UMK Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
- Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego
- Wydawnictwo Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
- Wydawnictwo Uniwersytet Wrocławski
- Wydawnictwo Poltext
- Wydawnictwo Wiedza i Praktyka Warszawa
- Zysk i S-ka Wydawnictwo
- i wiele innych wydawnictw

Hurtownia książek ekonomicznych i prawnych Wrocław serdecznie zaprasza do podjęcia współpracy!!
... jest pusty