Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Tworzenie i doskonalenie warsztatu pracy. Wydanie 3

Książka Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Tworzenie i doskonalenie warsztatu pracy. Wydanie 3 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Karpiński Wojciech


Wydawnictwo:  

C.H. Beck


Wydanie:  3
Seria:  NIERUCHOMOŚCI
Rok wydania:  

2012


Ilość stron:  468
ISBN:  
978-83-255-4333-4
Do pobrania:
Cena: 115zł
Nakład wyczerpany
Opis
Serię NIERUCHOMOŚCI stanowią poradniki prezentujące szeroko rozumianą, praktyczną stronę branży. Starannie dobrane przykłady z zakresu prawa, podatków i praktyki ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji i dostarczają konkretnych rozwiązań. Adresatem tej serii są głównie profesjonaliści rynku nieruchomości.

Prezentowana publikacja porusza takie zagadnienia jak:

pojęcie pośrednictwa i jego uwarunkowania prawne,
organizacja praktyk zawodowych pośredników w obrocie nieruchomości,
prawa i obowiązki pośrednika,
umowa pośrednictwa,
wynagrodzenie pośrednika,
czynności pośrednictwa w praktyce,
źródła informacji w czynnościach zawodowych pośrednika,
współpraca pośrednika z przedstawicielami innych zawodów oraz instytucjami związanymi z obrotem nieruchomościami,
odpowiedzialność zawodowa pośredników,
organizacje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami.
Książka adresowana jest zarówno do kandydatów na pośredników, jak również osób świadczących już usługi w tym sektorze rynku. Do przyszłych adeptów zawodu skierowane są części, które omawiają zagadnienia statusu prawnego zawodu oraz obowiązującą procedurę przy ubieganiu się o licencję pośrednika. Z kolei rozdziały prezentujące prawa i obowiązki, a także czynności pośrednika w praktyce oraz omawiające problematykę odpowiedzialności zawodowej, cywilnej i karne skierowane są do osób prowadzących działalność pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jako przedsiębiorcy lub zatrudnionych w biurach pośrednictwa.

Lektura zawiera podstawową wiedzę o pośrednictwie w obrocie nieruchomościami oraz o prawnych i organizacyjnych aspektach organizacji usług w tym sektorze. Pośrednikom wykonującym zawodowe czynności może pomóc w prawidłowym tworzeniu i doskonaleniu warsztatu pracy oraz kształtowaniu właściwych relacji z osobami zamawiającymi usługi. Natomiast kandydatom na pośredników ułatwi przygotowanie się do egzaminu w ramach postępowania kwalifikacyjnego.

W tekście publikacji zostały uwzględnione dotychczasowe nowelizacje ustawy o gospodarce nieruchomościami oraz przepisy wykonawcze, dotyczące zawodu pośrednika.
Nakład wyczerpany
... jest pusty