Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy Komentarz 2017

Książka Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy Komentarz 2017 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Latos-Miłkowska Monika


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Praktyczne komentarze LEX
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  216
Oprawa:  twarda
Format:  B5
ISBN:  
978-83-8107-388-2
Cena: 118zł
Opis

Roszczenia pracownicze w razie niewypłacalności pracodawcy

W niniejszej pozycji omówiono kwestie związane z problematyką ochrony roszczeń pracowniczych w świetle znowelizowanego Kodeksu pracy. Stan prawny komentarza to 1 marca 2017 r.

Przedmiotowa problematyka została opisana w sposób kompleksowy, autorka w opracowaniu dokonuje licznych odniesień do nauki prawa pracy oraz do aktów powiązanych z ustawą o ochronie roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy, jak również uwzględniła dotychczasowy dorobek judykatury.

Ponadto w książce Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy Komentarz 2017 znalazła się analiza głównych założeń przyjętego w dniu 02 grudnia 2016 roku projektu nowelizacji komentowanej ustawy przygotowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Pozycja skierowana jest m. in. pracowników działów kadr w zakresie roszczeń pracowniczych, prawników zajmujących się obsługą podmiotów gospodarczych, szeroko pojętą problematyką upadłości, likwidacji czy restrukturyzacji pracodawców.

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca pozycję „Ochrona roszczeń pracowniczych w razie niewypłacalności pracodawcy. Komentarz” autorstwa Moniki Latos-Miłkowskiej.
Inne pozycje tego autora
Książka Ochrona interesu pracodawcy w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Ochrona interesu pracodawcy
Trwająca od kilku lat recesja, zjawisko globalnej konkurencji, komplikujące się warunki prowadzenia działalności gospodarczej, wreszcie – trudna...
Cena: 79,00zł
Książka Prawo pracy Między gospodarką a ochroną pracy Księga jubileuszowa Profesora Ludwika Florka w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Prawo pracy Między gospodarką a ochroną pracy Księga jubileuszowa Profesora Ludwika Florka
Księga Prawo pracy Między gospodarką a ochroną pracy Księga jubileuszowa Profesora Ludwika Florka zawiera zbiór opracowań przygotowanych przez najwybi...
Cena: 219,00zł
... jest pusty