Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Kodeks pracy. Komentarz. Wydanie: 5

Książka Kodeks pracy. Komentarz. Wydanie: 5 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Cena: 79zł
Opis


Autor: dr Małgorzata Barzycka-Banaszczyk
rok: 2008, stron : 576
ISBN : 978-83-255-0201-0
cena: 79 złPrezentowany komentarz stanowi zwięzłe omówienie problematyki prawa pracy. Jego piąte wydanie opracowano w oparciu o najnowszy stan prawny – na dzień 1 sierpnia 2008 r., uwzględniając wszystkie dotychczasowe zmiany legislacyjne Kodeksu pracy. Część komentarzową poszerzono i wzbogacono o dalsze argumenty, dzięki czemu można w niej znaleźć odpowiedzi na nurtujące problemy i pogłębić wiedzę z tej dziedziny prawa.

Komentarz będzie stanowić doskonałą pomoc w codziennej pracy praktyków: prawników, pracowników działów personalnych, działaczy związków zawodowych, pracowników inspekcji pracy, jak i być wykorzystywany przez pracowników naukowych, studentów i aplikantów na zajęciach z prawa pracy.

Przedmowa

Przekazuję Państwu piąte wydanie Komentarza, które obejmuje stan prawny na dzień 1 sierpnia 2008 r., mając nadzieję na to, że znajdziecie w nim odpowiedź na większość nurtujących Państwa wątpliwości.

W wydaniu tym uwzględnione zostały wszystkie dotychczasowe zmiany legislacyjne Kodeksu pracy. W porównaniu z wydaniem poprzednim część komentarzy jest znacznie obszerniejsza i wzbogacona o dalsze argumenty.

Zdaję sobie sprawę z tego, że problematyka prawa pracy jest na tyle zawiła i rozległa, że możliwe są różne spojrzenia na określone zagadnienia, a częste zmiany przepisów prawa pracy dodatkowo utrudniają interpretację poszczególnych norm Kodeksu pracy.

Niniejszy komentarz, tak jak i poprzednie jego wydania, zawiera wykaz podstawowej literatury, mający na celu umożliwienie pogłębienia wiedzy o zagadnieniach w nim komentowanych.
Inne pozycje tego autora
Książka Prawo pracy Wydanie 16 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Prawo pracy Wydanie 16
Skrypt „Prawo pracy” stanowi kompendium wiedzy obejmujące problematykę wykładu uniwersyteckiego. Znajdziesz w nim m.in. omówienie takich z...
Cena: 59,00zł
... jest pusty