Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Świadczenia pieniężne ze stosunku pracy 2014. Instruktaż naliczania. Komentarz, przykłady, dokumentacja (z suplementem elektronicznym)

Książka Świadczenia pieniężne ze stosunku pracy 2014. Instruktaż naliczania. Komentarz, przykłady, dokumentacja (z suplementem elektronicznym) w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Kraszewska-Godziątkowska Agnieszka, Potocka-Szmoń Patrycja


Wydawnictwo:  

ODDK


Rok wydania:  

2014


Ilość stron:  666
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7804-188-7
Do pobrania:
Cena: 165zł
Nakład wyczerpany
Opis
Unikalne i kompleksowe opracowanie zawierające omówienie zasad wypłaty różnego rodzaju świadczeń pieniężnych z perspektywy obowiązujących przepisów prawa pracy z przykładami. Stan prawny: maj 2014 r.

Co wyróżnia ten tytuł?

Połączenie wnikliwego komentarza do przepisów prawa pracy regulujących okoliczności w jakich pracownicy nabywają prawo do omawianych świadczeń pieniężnych, z licznymi rachunkowymi przykładami naliczeń tych świadczeń oraz potrzebną dokumenatacją.

Co ważne – Autorki nie ograniczyły się do omówienia samych świadczeń pieniężnych, ale szczegółowo, przystępnym językiem, omówiły cały kontekst prawny związany z powstaniem uprawnień do tych świadczeń, w tym w sposób obszerny omówiły kwestie m.in. związane z:

    regulacjami wewnątrzzakładowymi z zakresu prawa pracy,
    zasadami wypłacania wynagrodzenia za pracę,
    nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
    planowaniem i rozliczaniem czasu pracy oraz urlopów wypoczynkowych,
    odpowiedzialnością materialną pracowników,
    zakazem konkurencji,
    podnoszeniem kwalifikacji zawodowych,
    rozliczaniem podróży służbowych.

Książka została wzbogacona o aktualnie obowiązujące przepisy prawne, orzecznictwo sądowe oraz stanowiska m.in. Państwowej Inspekcji Pracy i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Polecamy zarówno osobom pracującym w działach kadrowo-płacowych, jak i osobom, podejmującym decyzje w zakresie kształtowania polityki wynagradzania w firmach.

Uwaga! Książka jest wynikiem wieloletnich doświadczeń Autorek pracujących w instytucji państwowej zajmującej się kontrolą w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy.

Patrycja Potocka-Szmoń - Prawnik, urzędnik-pracownik instytucji kontrolnej z zakresu prawa pracy, trener, wykładowca i autorka wielu publikacji z zakresu prawa pracy.

Agnieszka Kraszewska-Godziątkowska - Urzędnik -pracownik instytucji kontrolnej z zakresu prawa pracy, główny specjalista z dziedziny czasu pracy i wynagrodzeń, trener i wykładowca prawa pracy.
Nakład wyczerpany
Inne pozycje tego autora
Książka Dokumentacja pracownicza 2024 Ponad 360 wzorów z komentarzem w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Dokumentacja pracownicza 2024 Ponad 360 wzorów z komentarzem
Dokumentacja pracownicza 2024  Dokumentacja pracownicza 2024 Ponad 360 wzorów z komentarzem i suplementem elektronicznym to kompletna i aktualna dokum...
Cena: 315,00zł
... jest pusty