Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Komentarz 2013. Wydanie 7

Książka Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Komentarz 2013. Wydanie 7 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Skrzydło Wiesław


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  7
Seria:  PRAKTYCZNE KOMENTARZE
Rok wydania:  

2013


Ilość stron:  328
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-264-4223-0
Cena: 85zł
Nakład wyczerpany
Opis
Książka Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Komentarz 2013. Wydanie 7 stanowi uaktualnione, siódme juz wydanie komentarza do Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej. Obejmuje wnikliwe omówienie przepisów ustawy zasadniczej z uwzględnieniem bogatego orzecznictwa oraz najnowszych poglądów doktryny, w tym ostatniej zmiany do Konstytucji wprowadzającej zakaz wyboru na posła lub senatora osoby skazanej prawomocnym wyrokiem na karę pozbawienia wolności za przestępstwo umyślne ścigane z oskarżenia publicznego.

W Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Komentarz 2013. Wydanie 7 autor szczegółowo prezentuje m.in.:
-zasady ustroju państwa,
-podstawy funkcjonowania sadów i trybunałów,
-role organów kontroli państwowej,
-zasady wykonywania mandatu posła i senatora.

Adresaci:
Opracowanie Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej. Komentarz 2013. Wydanie 7 przeznaczone jest dla prawników praktyków, przedstawicieli nauki, studentów prawa, administracji i politologii, a także wszystkich zainteresowanych problematyka prawa konstytucyjnego.

Wiesław Skrzydło - profesor doktor habilitowany nauk prawnych, wykładowca na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu (Zamiejscowy Wydział Prawa i Administracji w Rzeszowie); autor licznych opracowań monograficznych, rozpraw i studiów z zakresu prawa konstytucyjnego i ustrojów państw współczesnych.

UWAGA: Książka dostępna w dodruku na życzenie -> czas oczekiwania na realizację wysyłki może się wydłużyć  o kilka dni roboczych.
Nakład wyczerpany
... jest pusty