Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Inżynieria kosztów

Książka Inżynieria kosztów w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Jasiński Tomasz, Leszczyński Zbigniew


Wydawnictwo:  

ODDK


Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  270
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7804-249-5
Cena: 105zł
Opis
Interesująca publikacja dla menedżerów – jak wykorzystać narzędzia inżynierii procesowej, technologii produkcji, badań operacyjnych, analizy wartości dla potrzeb szacowania i kontroli kosztów przedsiębiorstwa oraz optymalizowania rentowności produktów i procesów produkcji.

Celem książki jest pokazanie praktycznych i teoretycznych aspektów inżynierii kosztów w zarządzaniu kosztami w przedsiębiorstwie produkcyjnym.

Rozważania autorów opierają się na wielu przykładach praktycznych, w które są wplecione wyjaśnienia teoretyczne, mające pomóc w zrozumieniu tychże przykładów. Operując przykładami, na danych liczbowych, w książce zostały zaprezentowane kolejne narzędzia inżynierii kosztów potrzebne do optymalizacji kosztów przedsiębiorstwa.

Książka dostarcza czytelnikowi określone „know-how”, które ma posłużyć do rozwiązywania indywidualnych problemów związanych z redukcją zużywanych zasobów w przedsiębiorstwie. Menedżerowie, którzy sięgną po tę książkę znajdą w niej szereg wskazówek dotyczących metodyki projektowania narzędzi inżynierii kosztów oraz wykorzystania ich w zarządzaniu kosztami.

Prezentowane przykłady i rozwiązania bazują na doświadczeniach praktycznych Autorów w działalności konsultingowej oraz wiedzy teoretycznej zdobytej podczas pracy akademickiej.

Publikacja polecana: pracownikom działów controllingu kosztów i produkcji, rachunkowości zarządczej, kontrolerom i inżynierom kosztów, inżynierom i projektantom produktu, menedżerom produkcyjnych i finansowych firm, projektantom systemów zarządzania produkcją i kosztami, konsultantom i wdrożeniowcom systemów zintegrowanych typu ERP, studentom uczelni ekonomicznych i technicznych wszystkich kierunków.
Inne pozycje tego autora
Książka Controlling w praktyce w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Controlling w praktyce
Opracowanie nie jest typowym wykładem teoretycznym, opiera się bowiem na jednolitym przykładzie przedsiębiorstwa, który uzupełniono o odpowiednie wyja...
Cena: 140,00zł
Książka Projektowanie i wdrażanie rachunku kosztów działań w przedsiębiorstwie (z suplementem elektronicznym) w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Projektowanie i wdrażanie rachunku kosztów działań w przedsiębiorstwie (z suplementem elektronicznym)
Specjalistyczny poradnik dla służb finansowo-księgowych – pomoże wprowadzić rachunek kosztów działań w przedsiębiorstwie, prezentuje podejści...
Cena: 115,00zł
Książka Związki międzygminne. Komentarz 2012 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Związki międzygminne. Komentarz 2012
Współdziałanie jednostek samorządu terytorialnego w formie związku jest obok porozumienia najpopularniejszą formą współpracy, pozwalającą na realiza...
Cena: 69,00zł
... jest pusty