Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

BHP w transporcie

Książka BHP w transporcie w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Topolski Zdzisław


Wydawnictwo:  

ODDK


Rok wydania:  

2018


Ilość stron:  192
Oprawa:  miękka klejona
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7804-384-3
Do pobrania:
Cena: 109zł
Opis

BHP 2018

W związku z tym, że transport jest jedną z najważniejszych dziedzin życia społecznego i gospodarczego kraju, trudno wyobrazić sobie nowoczesne społeczeństwo bez sprawnego, bezpiecznie funkcjonującego transportu. Ruch transportowy stwarza jednak zagrożenie bezpieczeństwa osobistego – zarówno pracowników obsługi transportu, jak i klientów, podróżnych. Postęp techniczny oraz rozwój urządzeń i maszyn powoduje konieczność określenia zasad technicznego bezpieczeństwa pracy, opartego na obowiązujących aktach prawnych, a stanowiącego integralną część nowoczesnego, dostosowanego do aktualnych potrzeb, systemu bhp.
 
Książka BHP w transporcie (z suplementem elektronicznym) to kompendium wiedzy na temat  bezpiecznej pracy w transporcie:
-ręcznym,
-wewnątrzzakładowym mechanicznym,
-kołowym,
-kolejowym,
-w budownictwie
-oraz materiałów niebezpiecznych.

Publikacja BHP w transporcie dedykowana jest pracownikom nadzoru nad technicznym bezpieczeństwem pracy w firmach przewoźników kolejowych, operatorów infrastruktury kolejowej i bocznicowej, jak i pracownikom zatrudnionym w transporcie w firmach budowlanych. Polecamy ją także jako pomoc dydaktyczna i podręcznik nauczycielom i uczniom szkół technicznych.
 
Opracowaniu towarzyszy suplement elektroniczny (do pobrania przez Internet, opis procedury w książce) zawierający 5 prezentacji:
-Zasady bezpiecznej pracy przy wykonywaniu manewrów pojazdami kolejowymi.
-Procedura uzyskiwania zgody przez Wykonawcę robót na wejście na infrastrukturę kolejową i bezpieczne, zgodne z BHP wykonanie robót.
-Postepowanie w razie sytuacji kryzysowych na obszarze kolejowym.
-Zasady bezpiecznej pracy przy poruszaniu się po terenie kolejowym.
-Proces przygotowania zespołu do pracy w transporcie kolejowym bocznicy lub innego operatora infrastruktury.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Kadry i płace 2020 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Kadry i płace 2020
Kadry Płace Kadry i płace 2020 – obowiązki pracodawców, rozliczanie świadczeń pracowniczych, dokumentacja kadrowa, podatkowa i ZUS to książ...
Cena: 169,00zł
... jest pusty