Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Zarządzanie projektami. Ludzie, procedury, wyniki. Wydanie 2

Książka Zarządzanie projektami. Ludzie, procedury, wyniki. Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Kisielnicki Jerzy


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  2
Seria:  Seria AKADEMICKA ekonomia
Rok wydania:  

2014


Ilość stron:  344
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-264-3295-8
Cena: 50zł
Opis
Książka stanowi kompendium wiedzy na temat złożonych problemów związanych z zarządzaniem projektami. Jest zarówno podręcznikiem akademickim, jak i poradnikiem dla praktyków poruszających się w tym obszarze.

Główne zagadnienia to:
    projekt i jego charakterystyka, ocena jego skuteczności i efektywności oraz analiza jego otoczenia,
    zarządzanie projektem - cykl projektowy, organizacja procesu, wdrażanie projektu,
    podstawowe procesy - zarządzanie jakością, ryzykiem, zmianami oraz wiedzą,
    monitorowanie projektu,
    ZZL w prowadzeniu projektów - role i style zarządzania,
    budowanie zespołu projektowego i rola menedżera projektu,
    tradycyjne i nowoczesne narzędzia wspomagające procesy projektowe,
    projekt jako narzędzie pozyskiwania funduszy unijnych: teoria i praktyka przygotowania projektu współfinansowanego ze środków strukturalnych UE.

Adresaci:
Zaprezentowana tu wiedza będzie przydatna dla studentów kierunków: ekonomicznych, zarządzania, inżynierii produkcji oraz słuchaczy studiów MBA i innych studiów podyplomowych, a także dla menedżerów i wszystkich osób, które uczestniczą w projektach różnego typu lub będą ubiegały się o ich realizację.

Jerzy Kisielnicki - profesor zwyczajny nauk ekonomicznych, dr habilitowany inż., kierownik Zakładu Projektowania Systemów Informacyjnych Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, profesor zwyczajny na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej. Wykładowca na Uczelni Łazarskiego i w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych. Wykładowca na studiach podyplomowych i MBA. Członek honorowy IPMA Polska. Specjalizuje się w pracach z zakresu projektowania i wdrażania systemów informatycznych i informacyjnych dla zarządzania, analizie systemowej organizacji, doskonaleniu metod i technik zarządzania. Brał udział w realizacji wielu projektów krajowych i międzynarodowych, między innymi takich jak: systemy programowania rozwoju przemysłu cukrowniczego, system wspomagania decyzji dla ORLEN KOL_TRANS, strategia informatyzacji NBP, transformacja systemu finansowego w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, projektowanie systemu informatycznego rachunkowości dla przedsiębiorstwa Elana. Obecnie kierownik zadania projektowego w realizacji programu SYNAT dotyczącego utworzenia platformy hostingowej i komunikacyjnej dla sieciowych zasobów wiedzy dla nauki, edukacji i otwartego społeczeństwa wiedzy. Kieruje zadaniem badawczym w projekcie finansowanym przez NCBiR „Model optymalizacji organizacji zarządzania policji w obszarze kosztów, transportu i gospodarowania nieruchomościami”. Był programistą, projektantem, a następnie generalnym projektantem systemów informatycznych i dyrektorem ds. badawczo-rozwojowych w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Informatyki OBRI, jak też dyrektorem ds. projektowych i rozwojowych w Centrum Projektowania i Zastosowań Informatyki CPIZI ZETO-ZOWAR. Członek Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania PAN, przewodniczący Rady Naukowej, Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej, członek Państwowej Komisji Akredytacyjnej w I i II kadencji i członek komisji akredytacyjnej Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W latach 2007-2009 wiceprzewodniczący Rady Informatyki i członek Rady Konsultacyjnej Programu PESEL II przy Ministrze Spraw Wewnętrznych i Administracji.
Kierownik międzynarodowej grupy badawczej zajmującej się zastosowaniami technologii wirtualnej; wynikiem jej prac była trzytomowa monografia Virtual Technologies: Concepts, Methodologies, Tools and Applications, Information Science Reference (Hershey, New York 2008). Autor 18 książek i około 250 oryginalnych artykułów publikowanych w języku polskim, angielskim i rosyjskim. Prowadził wykłady i miał staże naukowe między innymi w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Włoszech, Belgii, Hiszpanii i Holandii.

Inne pozycje tego autora
Książka Decyzyjne Systemy Zarządzania w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Decyzyjne Systemy Zarządzania
Książka jest monografią napisaną przez autorów zajmujących się problematyką zarządzania z punktu widzenia zarówno teorii, jak i praktyki. Celem je...
Cena: 95,00zł
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Zarządzanie kompetencjami Perspektywa firmowa i osobista Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Zarządzanie kompetencjami Perspektywa firmowa i osobista Wydanie 2
Książka Zarządzanie kompetencjami Perspektywa firmowa i osobista Wydanie 2 zawiera kompleksowe omówienie wszystkich najważniejszych zagadnie...
Cena: 84,00zł
Książka Employer branding Budowanie wizerunku pracodawcy krok po kroku Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Employer branding Budowanie wizerunku pracodawcy krok po kroku Wydanie 2
Employer branding to stosunkowo nowa, interesująca koncepcja w dziedzinie HR, obejmująca te działania podejmowane przez organizację, które mają na cel...
Cena: 76,00zł
... jest pusty