Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Vademecum Zarządcy Nieruchomości

Książka Vademecum Zarządcy Nieruchomości w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Puch Paweł


Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2016


Ilość stron:  104
Oprawa:  miękka
Format:  A4
ISBN:  
978-83-269-5123-7
Cena: 84zł
Nakład wyczerpany
Opis
VADEMECUM Zarządcy Nieruchomości – wzory dokumentów, pism, umów oraz uchwał z praktycznymi komentarzami to zbiór najczęściej wykorzystywanych przez zarządców budynków wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych umów i pism. Dla ułatwienia wzory są przykładowo wypełnione i opatrzone komentarzem.

Opracowanie zawiera zarówno wzory uchwał dotyczących zarządu wspólnoty (wybór zarządu wspólnoty, regulamin pracy zarządu wspólnoty), wzory regulaminu funkcjonowania wspólnoty, wzory uchwał w sprawie przyjęcia rocznego planu gospodarczego, jak i wzory uchwał w sprawie zlecenia windykacji w stosunku do właścicieli, wykonania remontów nieruchomości wspólnej etc. Można mieć wątpliwość: jak korzystać z gotowych umów, przecież każda sytuacja jest nieco inna? To prawda i dlatego przedstawiamy nie tylko gotowe wzory, ale i komentarze pozwalające dostosować je do konkretnej sytuacji. Aby korzystanie z kompendium było naprawdę wygodne, do książki dołączona jest płyta CD zawierająca wszystkie opisane w wydaniu wzory. Wystarczy wybrać potrzebny wzór, przygotować go na podstawie komentarza i wydrukować.

Korzyści dla Ciebie    
Dzięki publikacji: zyskasz pewność, że Twoje dokumenty są zgodnie z prawem, unikniesz błędów przy sporządzaniu projektów uchwał oraz wniosków i pozwów.

Nakład wyczerpany
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Podmiotowość prawna wspólnot mieszkaniowych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Podmiotowość prawna wspólnot mieszkaniowych
Monografia Podmiotowość prawna wspólnot mieszkaniowych została poświęcona problematyce statusu cywilnoprawnego wspólnot mieszkaniowych, któr...
Cena: 109,00zł
... jest pusty