Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Egzekucja z nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym w administracji Wydanie 2

Książka Egzekucja z nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym w administracji Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Grześkiewicz Władysław


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  2
Seria:  Poradniki LEX
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  288
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-8107-371-4
Cena: 118zł
Opis

Egzekucja z nieruchomości w administracyjnym postępowaniu egzekucyjnym

Prezentowana publikacja Egzekucja z nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym w administracji to kompleksowe omówienie złożonej materii dotyczącej egzekucji z nieruchomości w administracyjnym postępowaniu egzekucyjnym. Stan prawny publikacji to 28 lutego 2017 r.

W pozycji omówiono procedurę stosowania egzekucji z nieruchomości przez administracyjne organy egzekucyjne, opisując przedmiotową problematykę poprzez zasady ogólne w egzekucji z nieruchomości, a takie zagadnienia jak postępowanie w zakresie zajęcia, opisu i oszacowania oraz sprzedaży nieruchomości, przybicie i przyznanie własności oraz podział kwoty uzyskanej z egzekucji.

Autor, omawiając powyższe zagadnienia, posiłkuje się dodatkowo istotnym orzecznictwem sądowym i poglądami doktryny.  Dużym atutem publikacji jest obszerny zestaw wzorów formularzy.

W prezentowanym 2 wydaniu książki uwzględniono zmiany dotyczące m. in. zaspokojenia roszczeń wynikających z odstąpienia od umowy deweloperskiej lub jej przekształcenia w toku postępowania restrukturyzacyjnego lub upadłościowego, wprowadzenia "miękkiej egzekucji", polegającej na działaniach informujących i dyscyplinujących poprzedzających wszczęcie postępowania egzekucyjnego czy też konsolidacji służb podatkowych i celnych oraz kontroli skarbowej w ramach Krajowej Administracji Skarbowej (od 1 marca 2017 r.).

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca książkę „Egzekucja z nieruchomości w postępowaniu egzekucyjnym w administracji” autorstwa Władysława Grześkiewicza.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Roczne sprawozdanie finansowe i rozliczenia podatkowe spółdzielni mieszkaniowej za 2023 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Roczne sprawozdanie finansowe i rozliczenia podatkowe spółdzielni mieszkaniowej za 2023
Zamknięcie roku spółdzielni mieszkaniowych Publikacja Roczne sprawozdanie finansowe i rozliczenia podatkowe spółdzielni mieszkaniowej wydawnictwa Rach...
Cena: 105,00zł
Książka Rynek nieruchomości w Polsce Teoria i praktyka w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Rynek nieruchomości w Polsce Teoria i praktyka
Stan prawny: 1 lipca 2015 r."Niniejsza książka ma na celu przybliżenie problematyki związanej z rynkiem nieruchomości poprzez usystematyzowanie pojęć,...
Cena: 67,00zł
... jest pusty