Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Podatkowe wzory pism + CD. Tom 11

Książka Podatkowe wzory pism  + CD. Tom 11 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Cena: 149zł
Opis


Rok wydania: 2009
Ilość stron: 560
Seria: Wielki Zbiór Pism
Cena katalogowa: 149,00 złWielki Zbiór Pism to wielotomowe opracowanie zawierające wzory pism z prawa materialnego i procesowego. Poszczególne tomy obejmują odrębne dziedziny prawa, od prawa cywilnego materialnego i procesowego, poprzez prawo rodzinne, na prawie karnym kończąc.

Każdy z wzorów zawartych w opracowaniu uzupełniają objaśnienia połączone z treścią wzoru poprzez precyzyjny system odesłań. Objaśnienia dodatkowo opatrzono hasłem ułatwiającym orientację w ich treści.

Dla Państwa wygody, do zbioru załączono płytę CD, która zawiera wszystkie pisma zawarte w opracowaniu. Korzystanie z gotowych formularzy oszczędzi znacznie Państwa czas i pozwoli uniknąć popełnienia błędów.

Tom 11 to kompendium niezbędnej wiedzy, która pozwoli na umiejętne formułowanie żądań w sprawach podatkowych, a także na zrozumienie zawiłości przepisów. Czytelnik znajdzie w nim zarówno opisy różnorodnych instytucji prawa podatkowego, jak i wskazówki, w jaki sposób sporządzić odwołanie od decyzji, skargę na działanie organu podatkowego czy też wniosek o przyznanie ulg w spłacie zobowiązań podatkowych. Autorka wskazuje sposób realizacji uprawnień i obowiązków, które znajdują swe źródło w konkretnych regulacjach prawnych. Regulacje te również zostały omówione w sposób wyczerpujący, co stanowi istotny atut Książki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Wzory umów w doradztwie podatkowym 2009 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Wzory umów w doradztwie podatkowym 2009
Jacek Czernecki, Dominik Szczygieł, Marek Szczotka Wydawnictwo: Wszechnica Podatkowa Cena: 240,00 zł Książka z płytą CD skierowana jest do...
Cena: 240,00zł
... jest pusty