Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Finansowanie inwestycji ekologicznych w przedsiębiorstwie

Książka Finansowanie inwestycji ekologicznych w przedsiębiorstwie w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Cena: 59zł
Opis
Księgarnia poleca:

Finansowanie inwestycji ekologicznych w przedsiębiorstwieDorota Burzyńska, Joanna Fila
ISBN: 978-83-7251-755-5
Data wydania: 2007
Liczba stron/format: 196/B5
Okładka: miękka
Cena: 59.00 złCelem książki jest zaprezentowanie źródeł finansowania inwestycji ekologicznych w przedsiębiorstwie. Jest to zagadnienie jeszcze stosunkowo mało rozpoznane, a jego znaczenie dla podmiotów gospodarczych nabiera szczególnej wagi także w kontekście członkowstwa Polski w Unii Europejskiej, które stwarza szereg szans i możliwości na pozyskanie środków finansowych.

Autorki dokonały przeglądu koncepcji gospodarowania zasobami naturalnymi i ochrona środowiska, wskazując m. in. na problemy ekonomicznej analizy ochrony środowiska i metody jego wyceny. W książce zaprezentowane zostały także obowiązki i strategie przedsiębiorstw jako inwestorów w ochronie środowiska, szczególnie w zakresie związanym z projektami inwestycyjnych i systemami zarządzania środowiskowego.

Ważną częścią pracy, mającą także charakter aplikacyjny jest charakterystyka źródeł finansowania inwestycji ekologicznych w przedsiębiorstwie w aspekcie poszukiwania innowacyjnych rozwiązań finansowania ekoinwestycji przedsiębiorstw.
Inne pozycje tego autora
Książka Uproszczone ewidencje podatkowe w gastronomii w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Uproszczone ewidencje podatkowe w gastronomii
Księgarnia poleca: Uproszczone ewidencje podatkowe w gastronomii Radosław Witczak, Joanna Fila ISBN: 978-83-7251-768-5 Data wydania: 200...
Cena: 38,00zł
Książka Konsekwencje zmiany obciążeń podatkowych w Polsce w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Konsekwencje zmiany obciążeń podatkowych w Polsce
Niniejsza publikacja Konsekwencje zmiany obciążeń podatkowych w Polsce dotyczy problematyki kształtowania systemu podatkowego w Polsce. Podniesione w ...
Cena: 59,00zł
... jest pusty