Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Korzystanie z zasobów osób trzecich w zamówieniach publicznych

Książka Korzystanie z zasobów osób trzecich w zamówieniach publicznych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Eger Katarzyna


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Poradniki LEX
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  288
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-8107-104-8
Cena: 84zł
Opis

Książka Korzystanie z zasobów osób trzecich w zamówieniach publicznych Eger

Publikacja „Korzystanie z zasobów osób trzecich w zamówieniach publicznych” szczegółowo omawia zagadnienia odnoszące się do problematyki wykorzystania cudzych zasobów i podwykonawstwa w zamówieniach publicznych. Stan prawny opracowania to 31 grudnia 2016 r.

W książce przedstawiono takie zagadnienia jak na przykład sposób dowodzenia zobowiązania do oddania zasobów, dopuszczalność wyłączenia podwykonawstwa oraz omówiono zmiany w zakresie podwykonawstwa na etapie realizacji zamówienia publicznego.
Dodatkowo zaprezentowano wzory dokumentów potwierdzających możliwość wykorzystania różnych zasobów osób trzecich w danym postępowaniu o udzielenie zamówienia.

Publikacja adresowana jest do zamawiających oraz wykonawców ubiegających się o zamówienia publiczne, jak również pomocna może okazać się dla sędzió oraz prawników zawodowo zajmujących się omawianą problematyką.

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca pozycję „Korzystanie z zasobów osób trzecich w zamówieniach publicznych” autorstwa Katarzyny Eger.
... jest pusty