Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Elektronizacja zamówień publicznych w praktyce

Książka Elektronizacja zamówień publicznych w praktyce w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

C.H. Beck


Rok wydania:  

2023


Ilość stron:  186
Oprawa:  twarda
ISBN:  
978-83-67236-28-7
Cena: 115zł
Opis

Zamówienia publiczne

Co w praktyce oznacza elektronizacja zamówień publicznych dla zamawiających i wykonawców? Kiedy należy korzystać z pisemnej, a kiedy z elektronicznej formy czynności prawnych? W jakich okolicznościach można odstąpić od obowiązku elektronicznej komunikacji w postępowaniu o zamówienie publiczne?  Na te i inne pytania odpowie książka Elektronizacja zamówień publicznych w praktyce

Ten praktyczny przewodnik przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces zakupowy prowadzony w cyfrowej rzeczywistości. Dzięki jasnym i praktycznym przykładom poznasz odpowiedzi na wiele pytań dotyczących m.in. sposobu przygotowania lub oceny dokumentów cyfrowych, dopuszczalnych kanałów komunikacji, działaniach w biuletynach i systemach elektronicznych, dowiesz się także jak poprawnie weryfikować prawidłowość e-podpisów przy użyciu najpopularniejszych programów.
 
Autorki dokładnie wyjaśniają kwestie dotyczące technicznej warstwy elektronicznych zamówień publicznych, np. sposobu prowadzenia czynności z wykorzystaniem narzędzi elektronicznych, jak również zagadnienia odnoszące się do zakresu zastosowania platform zakupowych, w tym podstawowych funkcjonalności publicznej Platformy e-Zamówienia. Ponadto opracowanie jest wzbogacone o liczne instrukcje zaczerpnięte wprost z systemów komunikacji elektronicznej, diagramy oraz screeny, umożliwiające w sposób obrazowy przeprowadzenie czytelnika przez poszczególne zagadnienia.
 
Publikacja ma charakter uniwersalny i skierowana jest do wszystkich uczestników rynku zamówień publicznych , zarówno do zamawiających, w tym pracowników działów zamówień publicznych, jak również do wykonawców, którzy chcą lepiej zrozumieć swoją rolę w procesie zakupowym.
 
Ponadto publikacja zawiera praktyczne omówienie „e-Zamówienia – elektroniczne zamówienia publiczne”, przedstawia jego główne założenia, a także strukturę Platformy e-Zamówienia oraz okres i sposób realizacji programu.
... jest pusty