Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Kontrola zarządcza w szkole lub placówce oświatowej 2012. Komentarz, przykłady, dokumentacja (z suplementem elektronicznym)

Książka Kontrola zarządcza w szkole lub placówce oświatowej 2012. Komentarz, przykłady, dokumentacja (z suplementem elektronicznym) w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Lewandowski Jan


Wydawnictwo:  

ODDK


Rok wydania:  

2012


Ilość stron:  340
Oprawa:  miękka klejona
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7804-071-2
Do pobrania:
Cena: 139zł
Opis
Dyrektorzy szkół lub placówek oświatowych są zobowiązani do tworzenia, oceny i stałego rozwijania systemu kontroli zarządczej!
Prezentowana pozycja pomoże w szybkim i prawidłowym, zgodnym z prawem, zorganizowaniu systemu kontroli zarządczej zgodnie ze standardami ogłoszonymi w Komunikacie MF i wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Publikacja zawiera:
  • szczegółowe omówienie wszystkich standardów kontroli zarządczej wraz ze wskazówkami praktyka dotyczącymi ich stosowania i licznymi przykładami konkretnych dokumentów, które pomogą w realizacji postanowień standardów,
  • bardzo obszerny zbiór ok. 70 dokumentów, przykładowych instrukcji niezbędnych do właściwego zorganizowania systemu kontroli zarządczej,
  • dołączoną płytę CD ze wszystkim wzorami dokumentów w formacie MS Word, która pozwala na łatwe i proste stworzenie własnej dokumentacji.
Opracowanie przygotowane przez doświadczonego specjalistę, wieloletniego dyrektora i pracownika administracji oświatowej, który przełożył swoje bogate doświadczenie zawodowe na szereg dokumentów, wzorów, podpowiedzi i instrukcji umożliwiających stworzenie systemu kontroli zarządczej w szkole lub placówce oświatowej.

Jan Lewandowski - Konsultant ds. kadry kierowniczej oświaty, nadzoru pedagogicznego, ewaluacji, prawa oświatowego, awansu zawodowego nauczycieli, etyki zawodowej i oligofrenopedagogiki w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli; nauczyciel dyplomowany, wieloletni dyrektor i pracownik administracji oświatowej, kurator oświaty; doświadczony szkoleniowiec-edukator (kierownik i wykładowca na kursach kwalifikacyjnych z organizacji i zarządzania oświatą), autor kilkudziesięciu publikacji adresowanych do kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowo-wychowawczych, autor programów szkoleniowych i prelegent na seminariach z zakresu kontroli zarządczej oraz krajowy ekspert ORE ds. kontroli zarządczej w placówkach oświatowych.
... jest pusty