Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu od października 2023

Książka Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu od października 2023 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2023


Ilość stron:  338
Oprawa:  miękka
ISBN:  
978-83-8344-349-2
Cena: 89zł
Opis
Kolejne wydanie bestsellerowej pozycji pod patronatem merytorycznym Portalu Oświatowego. Publikacja Udzielanie i dokumentowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i przedszkolu od października 2023 autorstwa Marzenna Czarnocka stanowi zbiór informacji i wskazówek, dzięki którym udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej i organizacja kształcenia specjalnego będzie odbywała się zgodnie z prawem, a każde działanie dyrektora i nauczycieli zostanie udokumentowanie w odpowiedni, zgodny z przepisami sposób. Zawarte w książce wzory oraz przykłady gotowych dokumentów stanowią wsparcie i ułatwienie pracy każdego dyrektora.

W publikacji wykorzystano szeroki zakres zagadnień związanych z kształceniem uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, uwzględniając obowiązujące przepisy w zakresie organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej udzielanej wszystkim dzieciom i młodzieży, jak też rozwiązania na rzecz uczniów, którzy z powodu ich szczególnych potrzeb powinni być objęci kształceniem specjalnym lub wymagają indywidualnego nauczania.

Zamieszczone przykłady praktycznych rozwiązań mogą przyczynić się do zapewnienia każdemu uczniowi wsparcia odpowiednio do rozpoznanych potrzeb.
... jest pusty