Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Dokumentacja w firmie transportowej 2023

Książka Dokumentacja w firmie transportowej 2023 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2023


Ilość stron:  100
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-8276-717-9
Cena: 105zł
Opis
Z tej publikacji dowiesz się, jak prowadzić dokumentację w firmie transportowej. Znajdziesz dokumenty zarówno dotyczące ewidencji czasu pracy kierowców i harmonogramów czasu pracy kierowców oraz wydruków danych z karty kierowcy i tachografu cyfrowego. Dowiesz się także jak stosować wykresówki i zaświadczenie o nieprowadzeniu pojazdu, czyli tzw. świadectwo działalności, znane kiedyś jako urlopówka lub żółta tarczka. Mamy tu też dla Ciebie dokumenty związane z uzyskaniem licencji transportowych oraz zaświadczeń na przewozy na potrzeby własne.

W książce ponadto zawarliśmy dokumenty potrzebne przy zatrudnieniu kierowcy (m.in. brak sądowego zakazu wykonywania zawodu kierowcy, zaświadczenie/oświadczenie i niekaralności, oświadczenie o dodatkowym zatrudnieniu w innych firmach, informacja o czasie pracy kierowcy). Ponadto dokumenty firmowe (regulamin pracy i wynagrodzenia).

Publikacja zawiera także dokumentację związaną z kontrolami ITD – protokoły kontroli, odwołania od kar, zezwolenia na przewozy nienormatywne czy też dokumenty związane z przewozami ADR – sprawozdanie, instrukcje itp.
... jest pusty