Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Zasady przyznawania i wypłaty dodatków mieszkaniowych i energetycznych

Książka Zasady przyznawania i wypłaty dodatków mieszkaniowych i energetycznych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Wilczek-Karczewska Magdalena


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Biblioteka pomocy społecznej
Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  304
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-264-9740-7
Cena: 59zł
Opis
Wszystkie publikacje z serii Biblioteka Pomocy Społecznej zostały przygotowane z myślą o praktykach i przeznaczone są dla pracowników socjalnych oraz pracowników administracji samorządowej. Ułatwią im wykonywanie obowiązków i pomogą znaleźć rozwiązania w kontrowersyjnych nieraz sytuacjach, z którymi mogą się zetknąć w swojej pracy.

W ósmej książce z tej serii przedstawiono przystępną i kompleksową analizę przepisów ustawy z dnia 21 czerwca 2001 r. o dodatkach mieszkaniowych oraz przepisów ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne w kontekście zasad przyznawania i wypłaty dodatku mieszkaniowego oraz dodatku energetycznego. Celem opracowania jest ukazanie, jak poszczególne przepisy powinny być stosowane w praktyce w odniesieniu do konkretnych stanów faktycznych. Bogactwo okoliczności, które podlegają ocenie w toku postępowań administracyjnych, powoduje bowiem, że opisane w publikacji problemy mogą stanowić wzory rozwiązań i przyczynić się do pełniejszego zrozumienia istoty ustawy o dodatkach mieszkaniowych i ustawy - Prawo energetyczne.

Istotną część opracowania stanowią odpowiedzi na pytania, jakie pojawiają się na tle stosowania danej instytucji, wskazujące prawidłowe sposoby interpretacji przepisu na tle opisanego przypadku. Walor praktyczny wzmacniają również zaprezentowane wzory dokumentów stosowanych w postępowaniu o przyznanie i wypłatę dodatku mieszkaniowego i dodatku energetycznego. W publikacji zamieszczono także teksty aktów prawnych związanych z omawianą tematyką.
Inne pozycje tego autora
Książka Pomoc osobom uprawnionym do alimentów 2016 Zmiany w ustawie w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Pomoc osobom uprawnionym do alimentów 2016 Zmiany w ustawie
Stan prawny: 1 stycznia 2016 r.Wszystkie publikacje z serii Biblioteka Pomocy Społecznej zostały przygotowane z myślą o praktykach i przeznaczone są d...
Cena: 59,00zł
... jest pusty