Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Zarządzanie wartością nieruchomości mieszkaniowych

Książka Zarządzanie wartością nieruchomości mieszkaniowych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Cena: 189zł
Nakład wyczerpany
Opis


Autorzy: Maciej Tertelis , Simon Vieyra , Joseph Karp
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 752
Seria: Nieruchomości
Cena: 189,00 złRozwój budownictwa mieszkaniowego oraz wahania cen mieszkań w ostatnich latach sprawiły, że właściciele nieruchomości coraz mocniej uświadamiają sobie znaczenie działań podejmowanych w zakresie ochrony wartości ich majątku. Doprowadziło to do zwiększenia popytu na usługi profesjonalnych zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami, finansistów i ubezpieczycieli oraz innych branżystów będących w stanie skutecznie wspierać właścicieli nieruchomości w realizacji ich celów.

Poradnik powstał na bazie doświadczeń zdobytych przez Macieja Tertelisa w trakcie wieloletniej praktyki zarówno jako pracownika firm zarządzających nieruchomościami jak i doradcy właścicieli nieruchomości. Książka jest również efektem szeregu projektów konsultingowych zrealizowanych przez autora dla miast i gmin w obszarze wieloletniego planowania gospodarowania ich zasobami mieszkaniowymi, restrukturyzacji firm zarządzających nieruchomościami komunalnymi i wspólnot mieszkaniowych czy wreszcie realizacji lokalnych programów rewitalizacji oraz wniosków i studiów wykonalności pod konkretne przedsięwzięcia inwestycyjne. Na finalny kształt poradnika miały również wpływ doświadczenia w obszarze inwestycji oraz zarządzania portfelami nieruchomości komercyjnych. Nie bez znaczenia jest również uzupełnienie książki tekstami zagranicznych ekspertów - Amerykanina Josepha Karpa w zakresie finansowania rozwoju mieszkalnictwa w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadyjczyka Simona Vieyra w zakresie planowania strategicznego, standardów zawodowych i etyki.

Serię NIERUCHOMOŚCI stanowią poradniki prezentujące szeroko rozumianą, praktyczną stronę branży. Starannie dobrane przykłady z zakresu prawa, podatków i praktyki ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji i dostarczają konkretnych rozwiązań. Adresatem tej serii są głównie profesjonaliści rynku nieruchomości.
Nakład wyczerpany
... jest pusty