Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Zarządzanie finansami publicznymi

Książka Zarządzanie finansami publicznymi w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Cena: 69zł
Opis


Krystyna Piotrowska-Marczak, Tomasz Uryszek
ISBN: 978-83-7641-142-2
Data wydania: 2009
Liczba stron/format: 151/B5
Okładka: miękka
Cena: 69.00 zł

Pracę można określić jako pierwsze na rynku polskim kompleksowe, zintegrowane podejście do zarządzania w obszarze finansów publicznych. Otwiera ją teoretyczne wprowadzenie do problematyki zarządzania, finansów i finansów publicznych. Część druga zawiera profesjonalne ujęcie problematyki zarządzania finansami publicznymi w aspekcie organizacyjnym, legislacyjnym, finansowym i zarządczym w odniesieniu do deficytu i długu publicznego oraz planowania i wykonania budżetu. Z podziwu godną solidnością i profesjonalizmem uporządkowano najważniejsze zagadnienia teorii i metodyki nowoczesnego zarządzania zadaniami publicznymi. Omówiono zasady planowania i realizacji specyficzne dla budżetu zadaniowego.

Książkę można polecić badaczom finansów publicznych oraz praktykom zarządzania w sektorze publicznym. Będzie też bardzo cenną pozycją w procesach dydaktyki w zakresie finansów publicznych.
Inne pozycje tego autora
Książka Konsekwencje zmiany obciążeń podatkowych w Polsce w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Konsekwencje zmiany obciążeń podatkowych w Polsce
Niniejsza publikacja Konsekwencje zmiany obciążeń podatkowych w Polsce dotyczy problematyki kształtowania systemu podatkowego w Polsce. Podniesione w ...
Cena: 59,00zł
... jest pusty