Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Zamówienia publiczne placówek oświatowych

Książka Zamówienia publiczne placówek oświatowych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2019


Ilość stron:  284
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-269-8106-7
Cena: 89zł
Opis

Zamówienia publiczne 2019 

Książka Zamówienia publiczne placówek oświatowych. Definicje, interpretacje, podstawy prawne. Planowanie zamówień. Tryby, procedury, etapy postępowania. Sprawozdawczość. Praktyczne przykłady autorstwa Katarzyny Bełdowskiej to konkretne, kompleksowe, narzędziowe opracowanie dotyczące pawa zamówień publicznych w oświacie. Przedstawiamy konkretne procedury, wytyczne, proces planowania oraz prowadzenia postępowania. Materiał uzupełniają liczne przykłady, interpretacje eksperta oraz aktualne orzecznictwo. 

Prawidłowe udzielanie zamówień publicznych to proces, który wymaga nie tylko wiedzy teoretycznej zawartej w ustawie Prawo zamówień publicznych, lecz przede wszystkim wiedzy praktycznej, pozyskiwanej w trakcie zdobywania doświadczenia.

W związku z tym, że procedury opisane w przedmiotowej ustawie nie są jasne i przejrzyste, a sposób ich rozstrzygania budzi kontrowersje nie tylko w doktrynie, lecz także wśród orzeczników Krajowej Izby Odwoławczej, oddajemy w Twoje ręce praktyczny poradnik, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez procedurę, której celem jest udzielenie zamówienia publicznego.

Dowiesz się, w jaki sposób interpretować pojęcie zamówienia publicznego, jak prawidłowo ustalić właściwą procedurę i dlaczego tak ważny jest proces planowania.

Uzyskasz wskazówki, na co zwrócić uwagę zarówno na etapie przygotowania postępowania, jego wszczęcia, prowadzenia, jak i rozstrzygania.

Z książki dowiesz się m.in.:
- jak przeprowadzić krok po kroku procedurę, której celem jest udzielenie zamówienia publicznego;
- w jaki sposób interpretować pojęcie zamówienia publicznego, jak zawierać i podpisywać umowy, na co zwrócić uwagę, ustalając procedurę;
- co zawrzeć w procesie planowania;
- co stanowi naruszenie dyscypliny finanów publicznych i jak tego uniknąć;
- na co zwrócić uwagę na etapie przygotowania, wszczęcia, prowadzenia oraz rozstrzygania postępowania.
... jest pusty