Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Wynagrodzenia. Praktyczne sposoby rozwiązywania problemów

Książka Wynagrodzenia. Praktyczne sposoby rozwiązywania problemów w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Borkowska Stanisława


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  AKADEMICKA / ekonomia
Rok wydania:  

2012


Ilość stron:  344
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-264-3954-4
Cena: 65zł
Opis
Jedyna na polskim rynku wydawniczym publikacja pozwalająca prześledzić wszystkie etapy tworzenia oraz usprawniania systemu wynagrodzeń.

Zbudowanie systemu wynagrodzeń, który byłby dopasowany do strategii, struktury i kultury firmy oraz skutecznie motywował pracowników, nie jest sprawą łatwą. Nie wystarczy do tego wiedza teoretyczna - konieczne są umiejętności praktyczne. Najczęściej zdobywa się je bardzo kosztowną metodą prób i błędów. Zamiast eksperymentować na żywym organizmie firmy, warto zweryfikować swoją wiedzę, wykonując ćwiczenia, rozwiązując zadania i testy, oraz skorzystać ze sprawdzonych wzorców. To właśnie umożliwia ta książka.

Zasadniczą jej część stanowią studia przypadków. Obejmują one takie zagadnienia, jak:
-projektowanie systemów wynagrodzeń,
-wartościowanie pracy i ocena jej efektów,
-rynkowe przeglądy wynagrodzeń,
-projektowanie tabel płac i podwyższanie płac,
-wynagradzanie różnorodnych grup pracowników,
-negocjacje płacowe ze związkami zawodowymi.

Ten wyjątkowy zbiór studiów przypadków zawiera także wzory formularzy i dokumentów. Publikacja stanowi znakomite uzupełnienie książki prof. Stanisławy Borkowskiej Skuteczne strategie wynagrodzeń - tworzenie i zastosowanie. Jest przeznaczona dla pracowników działów ZZL, właścicieli firm i kadry kierowniczej, a także dla studentów kierunków związanych z zarządzaniem i ekonomią oraz wykładowców, trenerów i konsultantów biznesowych.

Stanisława Borkowska - prof. zw. dr hab. od roku 1978 do 2011 kierowała Katedrą Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Łódzkiego. Była współzałożycielem i wieloletnim kierownikiem Ośrodka Naukowo-Badawczego Ekonomiki Pracy i Stosunków Przemysłowych. Od 1997 r. pracuje w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych w Warszawie, gdzie kieruje Zakładem Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jej dorobek naukowy obejmuje ponad 400 publikacji poświęconych tematyce zarządzania zasobami ludzkimi. Współpracuje z krajowymi i międzynarodowymi towarzystwami naukowymi. Jest również redaktor naczelną dwumiesięcznika "Zarządzanie Zasobami Ludzkimi", członkiem kilku rad wydawniczych, m.in. "Journal of Pay and Reward Management", oraz przewodniczącą rady konkursu i kapituły nagrody w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Inne pozycje tego autora
Książka Skuteczne strategie wynagrodzeń. Tworzenie i zastosowanie w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Skuteczne strategie wynagrodzeń. Tworzenie i zastosowanie
Skuteczne strategie wynagrodzeń - tworzenie i zastosowanie to najnowsza publikacja prof. Stanisławy Borkowskiej, będącej autorytetem w dziedzinie ...
Cena: 79,00zł
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Skuteczne rozwiązanie stosunku pracy z pracownikiem w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Skuteczne rozwiązanie stosunku pracy z pracownikiem
Serię BIBLIOTEKA MONITORA PRAWA PRACY stanowią opracowania wyczerpująco prezentujące wybrane zagadnienia z zakresu prawa pracy lub ubezpiecze...
Cena: 39,00zł
... jest pusty