Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Vademecum wykonawcy Kluczowe aspekty ubiegania się o zamówienie publiczne

Książka Vademecum wykonawcy Kluczowe aspekty ubiegania się o zamówienie publiczne w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka


Rok wydania:  

2022


Ilość stron:  296
ISBN:  
978-83-8276-681-3
Cena: 129zł
Opis
Oddajemy w Państwa ręce praktyczny poradnik, który został przygotowany specjalnie z myślą o wykonawcach. Dowiesz się z niego m.in. w jaki sposób nawiązywać konsorcja i jakie konsekwencje dla udziału w postępowaniu ma podjęcie decyzji o wspólnym złożeniu oferty. Omówimy jakie wymogi wobec wykonawcy może ustanowić zamawiający, w szczególności w zakresie zamawianego świadczenia, warunków udziału i podstaw wykluczenia, oraz w jaki sposób należy udokumentować ich spełnienie. Co więcej, prześledzimy wspólnie proces składania i weryfikacji ofert z punktu widzenia praw i obowiązków wykonawcy.

Zważywszy na to, że swoboda zamawiającego w zakresie projektowania postanowień umowy o zamówienie publiczne podlega licznym ograniczeniom, jeden z rozdziałów poświęcony został omówieniu problematyki umowy o zamówienie publiczne. Wykonawca dowie się z niego jakich zasad kontraktowych musi przestrzegać zamawiający oraz pozna odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania o etap realizacji zamówienia publicznego.

Mamy nadzieję, że lektura poradnika pozwoli nie tylko na sprawną weryfikację dokumentów zamówienia pod kątem wymagań zamawiającego i ich zgodności z ustawą Pzp, ale również i przede wszystkim, umożliwi rzetelne złożenie ważnej i zgodnej z uzasadnionymi oczekiwaniami zamawiającego oferty.

 
... jest pusty