Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Ustawa Prawo zamówień publicznych Komentarz dla wykonawców

Książka Ustawa Prawo zamówień publicznych Komentarz dla wykonawców w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Ziarniak Iwona


Wydawnictwo:  

PRESSCOM


Rok wydania:  

2021


Ilość stron:  692
Oprawa:  twarda
ISBN:  
978-83-66248-48-9
Cena: 169zł
Opis
Pierwszy komentarz do ustawy Prawo zamówień publicznych przygotowany z myślą o wykonawcach. W sposób praktyczny i kompleksowy omawia nowy stan prawny, ze szczególnym naciskiem na zagadnienia, które bezpośrednio wpływają na podmioty ubiegające się o udzielenie zamówienia publicznego. Dla zrozumienia nowych przepisów, zostały one także porównane z dotychczas obowiązującymi.

Autorzy szczegółowo objaśniają m.in. kwalifikację podmiotową wykonawców, zasady komunikacji z zamawiającym, tryby udzielania zamówień oraz nieistniejące wcześniej regulacje dotyczące umów. Ponadto wyjaśniają wybrane regulacje skierowane do zamawiających, co pozwoli na lepsze poznanie drugiej strony postępowania i w rezultacie pomoże zmniejszyć liczbę popełnianych błędów.

Komentarz zawiera praktyczne wskazówki, podane w przystępny sposób, które z pewnością pomogą wykonawcom dobrze się przygotować do udziału w postępowaniu. Pozwoli on także na skuteczne dochodzenie swoich praw przy zastosowaniu przysługujących wykonawcom środków ochrony prawnej, takich jak postępowanie odwoławcze i postępowanie skargowe.
... jest pusty