Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz 2015

Książka Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz 2015 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Wantoch-Rekowski Jacek


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Praktyczne komentarze
Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  760
Oprawa:  twarda
Format:  A5
ISBN:  
978-83-264-3438-9
Cena: 165zł
Opis
Autorami książki wydawnictwa Wolters Kluwer pt. Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz 2015 są Małgorzata Bartoszewska, Tomasz Brzezicki, Jerzy Lachowski, Agnieszka Laskowska-Hulisz, Mirosław Łabanowski, Wojciech Morawski, Andrzej Radzisław, Lucyna Ramlo, Jacek Wantoch-Rekowski (red. nauk.). Stan prawny komentarza jest na 1 października 2014 r.

Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz 2015 zawiera przystępne i kompleksowe omówienie przepisów ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych ze szczególnym uwzględnieniem tych regulacji, które wywołują najwięcej problemów w zakresie wykładni. Autorami książki są zarówno pracownicy naukowi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, jak i prawnicy praktycy specjalizujący się w prezentowanej tematyce.

W opracowaniu Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz przedstawiono m.in. praktyczne objaśnienie takich zagadnień jak:
-zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym,
-ustalanie składek i podstaw ich wymiaru,
-rozliczanie i opłacanie składek,
-kontrola wykonywania zadań z zakresu ubezpieczeń społecznych,
-odpowiedzialność za wykroczenia przeciwko przepisom ustawy.

W opracowaniu Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz 2015 uwzględniono najnowsze orzecznictwo sądów powszechnych, sądów administracyjnych oraz Sądu Najwyższego i Trybunału Konstytucyjnego, a także poglądy doktryny dotyczące komentowanej tematyki.

Publikacja Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz 2015 skierowana jest do sędziów, radców prawnych, adwokatów, aplikantów, a także do pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz pracowników działów HR w firmach.

Internetowa Księgarnia Ekonomiczno-Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca publikację Ustawa o systemie ubezpieczeń społecznych. Komentarz 2015 pod redakcją Jacka Wantoch-Rekowskiego.
Inne pozycje tego autora
Książka Podatek od nieruchomości w orzecznictwie sądów administracyjnych. Komentarz. Linie interpretacyjne 2013 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Podatek od nieruchomości w orzecznictwie sądów administracyjnych. Komentarz. Linie interpretacyjne 2013
Stan prawny: 1.10.2012 r. Podatek od nieruchomości w orzecznictwie sądów administracyjnych. Komentarz. Linie interpretacyjne 2013 jest jedynym na...
Cena: 152,00zł
Książka Umowy cywilnoprawne w ubezpieczeniach społecznych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Umowy cywilnoprawne w ubezpieczeniach społecznych
ƒMonografia jest jedynym na rynku kompleksowym opracowaniem problematyki umów cywilnoprawnych w ubezpieczeniach społecznych. Ujęcie interdyscyplinarne...
Cena: 109,00zł
... jest pusty