Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Ustawa o ochronie przyrody Komentarz 2017 Wydanie 4

Książka Ustawa o ochronie przyrody Komentarz 2017 Wydanie 4 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Gruszecki Krzysztof


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  4
Seria:  PRAKTYCZNE KOMENTARZE
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  816
Oprawa:  twarda
Format:  A5
ISBN:  
978-83-8092-833-6
Cena: 169zł
Opis

Komentarz do Ustawy o ochronie przyrody Gruszecki

Prezentowana pozycja "Ustawa o ochronie przyrody. Komentarz” to opracowanie odnoszące się do problematyki prawnych form ochrony przyrody. Autor, odwołując się również do innych aktów prawnych, będących podstawą ochrony środowiska, pochyla się nad zagadnieniami takimi jak np. nowe zasady wydawania zezwoleń na usunięcie drzew lub krzewów, kary pieniężne za ich usunięcie bez zezwolenia lub zniszczenie czy reguły wynikające z tzw. ustawy krajobrazowej.

Autor publikacji bazuje ponadto na specjalistycznych informacjach z szeroko rozumianej ochrony przyrody oraz wykorzystuje swoją wieloletnią praktykę zawodową w tym zakresie co umożliwia szerokie spojrzenie na omawiane zagadnienia i eliminuje wadliwą interpretacje przepisów ustawy.

Książka adresowana jest do regionalnych dyrektorów ochrony środowiska, pracowników administracji oraz poruszających się w tej dziedzinie adwokatów czy radców prawnych, jak również pomocna będzie dla specjalistów z przedsiębiorstw przesyłowych oraz zajmujących się pielęgnacją i konserwacją zieleni czy różnorakich organizacji ekologicznych.

W książce dodatkowo znajduje się załącznik w postaci wykazu parków narodowych.

Księgarnia Ekonomiczno-Prawnicza ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca książkę Ustawa o ochronie przyrody Komentarz autorstwa Krzysztofa Gruszeckiego.


Inne pozycje tego autora
Książka Prawo ochrony środowiska Komentarz 2016 Wydanie 4 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Prawo ochrony środowiska Komentarz 2016 Wydanie 4
Stan prawny: 1 stycznia 2016 r.W czwartym wydaniu komentarza do ustawy - Prawo ochrony środowiska autor uwzględnił m.in. najnowsze rozwiązania antysmo...
Cena: 209,00zł
Książka Kary pieniężne za usuwanie, uszkadzanie albo niszczenie drzew lub krzewów w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Kary pieniężne za usuwanie, uszkadzanie albo niszczenie drzew lub krzewów
Jakie konsekwencje prawne grożą za usunięcie drzewa bez odpowiednich zezwoleń? Co w praktyce oznacza niedawna nowelizacja ustawy o ochronie przyrody i...
Cena: 115,00zł
... jest pusty