Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Ustawa o Krajowej Radzie Sądownictwa. Komentarz 2013

Książka Ustawa o Krajowej Radzie Sądownictwa. Komentarz 2013 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Dębska Monika


Wydawnictwo:  

LexisNexis


Wydanie:  1
Rok wydania:  

2013


Ilość stron:  118
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-7806-907-2
Cena: 55zł
Opis
Niniejszy komentarz stanowi analizę przepisów ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa nie tylko w ujęciu teoretycznym, ale także praktycznym. Autorka przybliża w nim wzajemne powiązania regulacji zawartych w komentowanej ustawie oraz ustawie – Prawo o ustroju sądów powszechnych. Ponadto w treści komentarza autorka powołuje ważne, ze względu na interpretację przepisów ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa, orzecznictwo sądowe.

Publikacja  Ustawa o Krajowej Radzie Sądownictwa. Komentarz 2013 jest skierowana przede wszystkim  do sędziów, asystentów sądowych oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych, tj. radców prawnych i adwokatów, zainteresowanych funkcjonowaniem organu konstytucyjnego jakim jest Krajowa Rada Sądownictwa. Będzie on także cennym źródłem informacji dla studentów chcących rozszerzyć wiedzę z zakresu prawa konstytucyjnego.

Monika Dębska – prawnik interdyscyplinarny i aplikant adwokacki. Otworzyła przewód doktorski na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.
Inne pozycje tego autora
Książka Ustawa o partiach politycznych. Komentarz 2013 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Ustawa o partiach politycznych. Komentarz 2013
Działalność partii politycznych jako dobrowolnych organizacji społecznych o określonym programie politycznym ma na celu zdobycie i sprawowanie władzy ...
Cena: 55,00zł
... jest pusty