Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Upadłość konsumencka Wzory pism, orzeczeń z komentarzami

Książka Upadłość konsumencka Wzory pism, orzeczeń z komentarzami w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Zalewski Cezary


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Wzory pism
Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  208
Oprawa:  twarda
Format:  B5
ISBN:  
978-83-264-8178-9
Cena: 109zł
Nakład wyczerpany
Opis
Opracowanie zawiera wzory pism i orzeczeń w postępowaniu upadłościowym wraz z praktycznymi komentarzami do znowelizowanych przepisów ustawy - Prawo upadłościowe i naprawcze, które dotyczą upadłości osób nieprowadzących działalności gospodarczej, czyli upadłości konsumenckiej. Atutem publikacji jest jej praktyczny charakter, gdyż autor przedstawiając propozycje konkretnych rozwiązań, stara się unikać teoretycznych rozważań i wyjaśnia regulacje, które wzbudzają największe wątpliwości oraz wskazuje jak wystrzegać się błędów przy stosowaniu nowych przepisów.

Czytelnik bez trudu znajdzie interesujące go zagadnienie, ponieważ treść książki została podzielona na części i składa się z czterech działów: pisma upadłego, pisma syndyka, pisma wierzycieli i innych podmiotów, orzeczenia sądu i sędziego komisarza. Daje to możliwość zarówno szybkiego dotarcia do właściwego wzoru pisma czy orzeczenia, jak i uzyskania pogłębionych, praktycznych informacji na temat konkretnego zagadnienia w komentarzach do wzorów.

Dla pełnego zrozumienia problematyki upadłości konsumenckiej w opracowaniu zamieszczono tekst ustawy zmieniającej Prawo upadłościowe i naprawcze oraz uzasadnienie projektu tej regulacji. Ponadto w książce znajduje się zestawienie danych kontaktowych (adres, telefon, e-mail) sądów upadłościowych w poszczególnych województwach.

Publikacja przeznaczona jest dla syndyków, sędziów upadłościowych i aplikantów zawodów prawniczych. Zainteresuje również konsumentów oraz ich pełnomocników. Może stanowić dużą pomoc dla osób zajmujących się doradztwem konsumenckim w ośrodkach pomocy, biurach prawnych, organizacjach samorządowych i pozarządowych.

Publikacja zawiera wzory pism dostępne w wersji edytowalnej do pobrania ze strony www.upadlosc-konsumencka-wzory.lex.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.
Nakład wyczerpany
Inne pozycje tego autora
Książka Upadłość konsumencka Wzory pism, orzeczeń z komentarzami 2016 Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Upadłość konsumencka Wzory pism, orzeczeń z komentarzami 2016 Wydanie 2
Książka Upadłość konsumencka Wzory pism, orzeczeń z komentarzami 2016 Wydanie 2 zawiera kilkadziesiąt wzorów pism i orzeczeń składanych i wydawanych w...
Cena: 143,00zł
Książka Postępowanie restrukturyzacyjne Komentarz praktyczny Wzory pism i przykłady postępowań restrukturyzacyjnych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Postępowanie restrukturyzacyjne Komentarz praktyczny Wzory pism i przykłady postępowań restrukturyzacyjnych
Postępowanie restrukturyzacyjne. Przykłady postępowań restrukturyzacyjnych. Komentarz praktyczny to jedyna publikacja dzięki której, sprawnie, s...
Cena: 127,00zł
... jest pusty