Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Umowy w obrocie gospodarczym. Wydanie 3

Książka Umowy w obrocie gospodarczym. Wydanie 3 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Koch Andrzej, Napierała Jacek


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  3
Seria:  AKADEMICKA / prawo
Rok wydania:  

2013


Ilość stron:  412
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-264-4163-9
Cena: 59zł
Nakład wyczerpany
Opis
W podręczniku Umowy w obrocie gospodarczym. Wydanie 3 przedstawiono zagadnienia dotyczące zawierania i wykonywania umów gospodarczych oraz odpowiedzialności za niewykonanie bądź nienależyte wykonanie zobowiązania przez przedsiębiorcę. Umowy, na mocy których do spełnienia świadczenia zobowiązany jest przedsiębiorca, mają duże znaczenie w praktyce.

Publikacja Umowy w obrocie gospodarczym. Wydanie 3 zawiera szczegółowe omówienie poszczególnych typów umów handlowych, w tym:
-umowy agencyjnej,
-umowy komisu,
-umowy spedycji,
-umowy ubezpieczenia.

W opracowaniu Umowy w obrocie gospodarczym. Wydanie 3 analizie poddano zarówno normy materialnego i kolizyjnego prawa umów, jak i normy regulujące jurysdykcję sądów polskich oraz uznawania i wykonywania orzeczeń sądów zagranicznych w Polsce.

Autorami podręcznika Umowy w obrocie gospodarczym. Wydanie 3 są pracownicy naukowi Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Adresaci:
Książka Umowy w obrocie gospodarczym. Wydanie 3 jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców, w tym w szczególności do studentów oraz osób i instytucji stosujących prywatne prawo gospodarcze w praktyce.

ANDRZEJ KOCH jest pracownikiem naukowym Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

JACEK NAPIERAŁA - prof. dr hab., od 1974 r. pracuje w katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Opublikował kilkadziesiąt prac z zakresu prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego.
Nakład wyczerpany
Inne pozycje tego autora
Książka Prawo spółek handlowych. Tom 2B w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Prawo spółek handlowych. Tom 2B
Księgarnia poleca: Prawo spółek handlowych. Tom 2B Redakcja: prof. dr hab Stanisław Włodyka Autorzy: prof. dr hab Stanisław Włodyka, Józef F...
Cena: 229,00zł
Książka Umowy w obrocie gospodarczym Wydanie 4 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Umowy w obrocie gospodarczym Wydanie 4
Stan prawny: 1 października 2015 r.W podręczniku przedstawiono zagadnienia dotyczące zawierania i wykonywania umów gospodarczych oraz odpowiedzialnośc...
Cena: 59,00zł
... jest pusty