Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Umowa o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzanie ścieków

Książka Umowa o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzanie ścieków w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Palarz Henryk


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Poradniki LEX
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  268
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-8107-179-6
Cena: 84zł
Opis

Umowa o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków Palarz 

W prezentowanej pozycji „Umowa o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzanie ścieków” kompleksowo przedstawiono wzór umowy o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzanie ścieków. Stan prawny publikacji to 1 stycznia 2017 r.

Autor omawia przedmiotową umowę poruszając zagadnienia takie jak jej istota oraz charakter prawny czy też wskazuje na obligatoryjną treść umowy wyznaczaną przez ustawę o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków. Ponadto przedstawiona została specyfika zawierania umów przez zarządców budynków wielolokalowych, w szczególności spółdzielni mieszkaniowych oraz wspólnot mieszkaniowych. Dodatkowo zaprezentowano wzór umowy o zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków, a poruszane zagadnienia poparte są bogatym orzecznictwem.

Publikacja adresowana jest do przedsiębiorców branży wodociągowo-kanalizacyjnej oraz pracowników administracji samorządowej, jak również pomocna może okazać się dla sędziów, radców prawnych oraz adwokatów.

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca pozycję „Umowa o zaopatrzenie w wodę lub odprowadzanie ścieków” autorstwa Henryka Palarza.
Inne pozycje tego autora
Książka Przyłączenie do sieci wodociągowo-kanalizacyjnej Aspekty prawne w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Przyłączenie do sieci wodociągowo-kanalizacyjnej Aspekty prawne
ƒPrzyłączanie do sieci wodociągowo-kanalizacyjnej to ciągły proces zmagania się ze spełnieniem ustawowego obowiązku przyłączenia każdego podmiotu, któ...
Cena: 50,00zł
... jest pusty