Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Tryb podstawowy udzielania zamówień o wartości poniżej progów unijnych

Książka Tryb podstawowy udzielania zamówień o wartości poniżej progów unijnych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

PRESSCOM


Rok wydania:  

2022


Ilość stron:  208
Oprawa:  twarda
ISBN:  
978-83-66248-88-5
Cena: 119zł
Opis

Zamówienia publiczne 

Jak wykorzystać negocjacje w celu ulepszenia treści złożonych ofert? Czym różni się procedura wyboru oferty najkorzystniejszej w zależności od wariantu? Jakie są przesłanki wykluczenia wykonawcy z postępowania? Czym jest oferta dodatkowa i oferta ostateczna?
 
Wprowadzony w nowym pzp tryb podstawowy będzie stanowił najczęściej stosowany przez zamawiających tryb udzielania zamówień publicznych o wartości mniejszej niż progi unijne. W publikacji zostały omówione, krok po kroku, jego warianty: standardowy, z negocjacjami fakultatywnymi i obligatoryjnymi. 
 
Autorka Katarzyna Skiba-Kuraszkiewicz analizuje, w jaki sposób można wykorzystać elastyczność, jaką daje wariant drugi, kiedy wybrać ofertę najkorzystniejszą, a kiedy zaprosić wykonawców do kolejnego etapu postępowania. Wyjaśnia również, jak zastosować negocjacje w celach nawiązania dialogu i pozyskania jak najlepszych rozwiązań odnoszących się do zamówienia.
 
Książka Tryb podstawowy udzielania zamówień o wartości poniżej progów unijnych została wzbogacona o liczne schematy oraz analizę najnowszego orzecznictwa. Wybrane zagadnienia zostały opisane na konkretnych przykładach wziętych z praktyki zawodowej. Czytelnicy otrzymają cenne wskazówki dotyczące m.in. opisu potrzeb i wymagań, sporządzenia swz i zawarcia umowy z wybranym wykonawcą.
... jest pusty