Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Świadectwo pracy na nowych zasadach oraz inne zmiany w prawie pracy w 2017

Książka Świadectwo pracy na nowych zasadach oraz inne zmiany w prawie pracy w 2017 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Poradniki Kadrowe
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  264
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-8107-359-2
Cena: 67zł
Opis

Świadectwo pracy na nowych zasadach 2017

W prezentowanej książce autorzy w sposób klarowny oraz praktyczny dokonali omówienia nowych zasad wystawiania świadectwa pracy, zagadnienia odnoszące się do zmienionego katalogu informacji zamieszczanych w tym dokumencie, sposobu i trybu uzupełniania świadectwa pracy, terminu wydania świadectwa pracy oraz wydania świadectwa pracy w przypadku śmierci pracownika. Stan prawny publikacji to 1 stycznia 2017 r. Przedstawiono w formie czytelnej tabeli zestawienie zmian w prawie pracy, które obowiązują od 1.01.2017 r.

Przygotowano również odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące interpretacji zmienionych przepisów. Autorzy przywołują konkretne stany faktyczne i wskazują sposoby rozwiązania problemów.

W książce Świadectwo pracy na nowych zasadach oraz inne zmiany w prawie pracy w 2017 dodatkowo został zamieszczony tekst kodeksu pracy po zmianach oraz wzory dokumentów, w tym pomocniczy wzór świadectwa pracy z przykładami jego wypełnienia.

www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca publikację „Świadectwo pracy na nowych zasadach oraz inne zmiany w prawie pracy w 2017 r.” autorstwa Magdaleny Kostrzewy oraz Kamili Milczarek.
... jest pusty