Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Specyfikacja warunków zamówienia

Książka Specyfikacja warunków zamówienia w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Różowicz Konrad


Wydawnictwo:  

PRESSCOM


Rok wydania:  

2021


Ilość stron:  260
ISBN:  
978-83-66248-51-9
Cena: 119zł
Opis
Jak zastrzec możliwość zastosowania procedury odwróconej, aukcji elektronicznej czy wyłączenia obowiązku składania JEDZ?
Jaki jest dopuszczalny zakres modyfikacji SWZ po wszczęciu postępowania?
W jakich terminach zamawiający zobowiązany jest udzielić wyjaśnień i co oznacza obowiązek przedłużenia terminu składania ofert?
 
Praktyczna publikacja, która pomoże zamawiającym sporządzić dokument SWZ zgodnie z przepisami nowej ustawy, a wykonawcom przygotować jak najlepszą ofertę.
 
Autor szczegółowo opisuje elementy specyfikacji warunków zamówienia zarówno dla postępowań o wartości krajowej, jak i prowadzonych w procedurze unijnej. Wyjaśnia różnice między specyfikacją warunków zamówienia a opisem potrzeb i wymagań.
 
Kompleksowo omawia także: poszczególne kategorie obligatoryjnych i fakultatywnych postanowień SWZ oraz reguły ich interpretacji, problem udostępniania specyfikacji, procedurę wprowadzania zmian, kolejność upublicznienia informacji czy środki ochrony prawnej.
Inne pozycje tego autora
Książka Zamówienia publiczne na dostawy i usługi IT Wybrane zagadnienia praktyczne w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Zamówienia publiczne na dostawy i usługi IT Wybrane zagadnienia praktyczne
Stan prawny: 14 listopada 2015 r.Publikacja pozwala w sposób całościowy zapoznać się z fundamentalnymi dla zamówień publicznych w branży IT zagadnieni...
Cena: 58,00zł
... jest pusty