Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Skarga na przewlekłość postępowania

Książka Skarga na przewlekłość postępowania w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Bernatt Maciej, Grabowska Barbara, Kładoczny Piotr, Pietryka Artur


Wydawnictwo:  

DIFIN


Rok wydania:  

2010


Ilość stron:  216
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7641-237-5
Cena: 79zł
Opis
W związku z wprowadzeniem dość fundamentalnej zmiany, w postaci poszerzenia zakresu przedmiotowego ustawy, Autorzy opracowali komentarz, który ma za zadanie uczynić łatwiejszym korzystanie z instytucji skargi na przewlekłość postępowania. Przedmiotowy Komentarz zbiera dotychczasowe najważniejsze poglądy na temat instytucji skargi na przewlekłość wyrażone w orzecznictwie jak i w doktrynie. Najważniejszym celem jaki postawili sobie Autorzy Komentarza, jest pokazanie w jaki sposób nowelizacja z 20 lutego 2009 r. została od strony praktycznej zaadaptowana w realiach polskiego prawa.

Komentarz przeznaczony jest w głównej mierze do osób na co dzień stykających się z problematyką przewlekłości postępowań w Polsce - sędziów, prokuratorów, komorników jak i adwokatów oraz radców prawnych. Tym co szczególnie wyróżnia książkę jest zebranie kilkuset orzeczeń różnych organów państwowych i międzynarodowych, w tym nie tylko o charakterze sądowym, dotyczących problematyki przewlekłości postępowań, począwszy od interpretacji urzędów skarbowych oraz wyroków sądów rejonowych na orzeczeniach Europejskiego Trybunału Praw Człowieka kończąc.

Informacje o autorach

Planowany termin ukazania się w sprzedaży: 27 lipca 2010 Zasady przedsprzedaży: przyjmujemy zamówienia na publikacje, które ukażą się w terminie podanym przy każdej książce. W momencie ukazania się książki w sprzedaży, zamówienie zostanie zrealizowane.
Inne pozycje tego autora
Książka Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii. Komentarz 2013 do wybranych przepisów karnych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii. Komentarz 2013 do wybranych przepisów karnych
Prezentowana publikacja Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii. Komentarz 2013 do wybranych przepisów karnych stanowi komentarz do wybranych przepisów u...
Cena: 45,00zł
... jest pusty