Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Regulamin sklepu internetowego Wzory dokumentów z komentarzem (z suplementem elektronicznym)

Książka Regulamin sklepu internetowego Wzory dokumentów z komentarzem (z suplementem elektronicznym) w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

ODDK


Rok wydania:  

2021


Ilość stron:  88
Oprawa:  miękka klejona
Format:  A5
ISBN:  
978-83-7804-760-5
Do pobrania:
Cena: 133zł
Opis
Regulamin sklepu internetowego to bardzo ważny dokument określający zasady sprzedaży, a także prawa i obowiązki zarówno sprzedawców, jak i klientów.

Wdrożenie odpowiedniego, kompleksowego i zgodnego z przepisami prawa regulaminu przysparza wiele trudności w praktyce funkcjonowania przedsiębiorców.

W książce Regulamin sklepu internetowego Wzory dokumentów z komentarzem (z suplementem elektronicznym) autorstwa Paulina Bielawska-Srock omówiono najważniejsze zagadnienia związane z prawidłowym wdrożeniem regulaminu sklepu internetowego oraz zamieszczono gotowy do wykorzystania wzór regulaminu, a także wzory innych dokumentów przydatnych przy prowadzeniu sklepu: wzór informacji konsumenckiej, wzór odstąpienia od umowy, pouczenie o odstąpieniu od umowy, formularz reklamacyjny. Wszystkie te wzory  zamieszczono także w wersji edytowalnej w suplemencie elektronicznym dołączonym do książki.
... jest pusty