Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Przewodnik po zamówieniach publicznych

Książka Przewodnik po zamówieniach publicznych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

PRESSCOM


Rok wydania:  

2021


Ilość stron:  386
Oprawa:  twarda
ISBN:  
978-83-66248-57-1
Cena: 119zł
Opis

Zamówienia publiczne

Jak wybrać właściwy tryb prowadzenia postępowania? W jaki sposób liczyć i dokumentować terminy? Kiedy występuje obowiązek powoływania komisji przetargowej? Jakie środki ochrony prawnej przysługują wykonawcy?
 
Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w publikacji Przewodnik po zamówieniach publicznych autorstwa Magdalena Michałowska. Pomoże on rozwiązać najczęstsze problemy zamawiających i wykonawców. Autorka, krok po kroku, omawia etapy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego oraz prawa i obowiązki jego uczestników. Z zamawiającymi dzieli się wskazówkami dotyczącymi prawidłowego opisu przedmiotu zamówienia i określania warunków udziału w postępowaniu, wykonawcom zaś podpowiada, jak uniknąć odrzucenia oferty lub wykluczenia z postępowania oraz w jaki sposób wnieść odwołanie.
 
Z książki dowiesz się m.in. o:
• waloryzacji wynagrodzenia w przypadku zmiany ceny materiałów lub kosztów związanych z realizacją zamówienia,
• unieważnieniu postępowania w przypadku wystąpienia konfliktu interesów,
• podziale zamówienia na części,
• obowiązkowych elementach SWZ i zasadach jej udostępniania.
 
Publikacja została wzbogacona o orzecznictwo KIO, GKO, sądów powszechnych i TSUE oraz opatrzona licznymi schematami i przykładami dobrych praktyk. Przewodnik będzie przydatny zarówno dla osób, które rozpoczynają pracę przy zamówieniach publicznych, jak i – ze względu na funkcjonujące od niedawna zupełnie nowe przepisy pzp –  dla specjalistów zajmujących się  tym tematem od wielu lat.
... jest pusty