Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Przestępczy seks

Książka Przestępczy seks w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Gardocka Teresa


Wydawnictwo:  

DIFIN


Rok wydania:  

2016


Ilość stron:  209
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7930-910-8
Cena: 40zł
Opis
Publikacja ta jest kompleksowym spojrzeniem przedstawicieli nauki oraz praktyków na tak złożone i wieloaspektowe zagadnienie, jakim jest przestępczość seksualna. Przedmiotem rozważań jest szeroki – począwszy od seksualnego wykorzystywania dzieci, poprzez zgwałcenia, kazirodztwo, aż do zabójstw na tle seksualnym. Nowatorski charakter tego przedsięwzięcia wydawniczego polega na możliwości wymiany doświadczeń i poglądów ekspertów reprezentujących różne dziedziny prawa: kryminalistyki, kryminologii, postępowania karnego, prawa karnego, prawa karne wykonawczego, prawa konstytucyjnego i prawa prasowego.

Z uwagi na wielość i różnorodność problemów rozważanych w poszczególnych rozdziałach oraz z uwagi na podkreślaną już wcześniej ich interdyscyplinarność, krąg odbiorców książki „Przestępczy seks” jest bardzo szeroki.

Potencjalnymi adresatami tej publikacji są więc z pewnością: prokuratorzy, sędziowie, adwokaci, radcowie prawni, ale również lekarze, psycholodzy i biegli sądowi zajmujący się sprawami przestępstw seksualnych. Może i powinna być także przedmiotem zainteresowania aplikantów przygotowujących się do wykonywania zawodów prawniczych.
Inne pozycje tego autora
Książka Problemy prawne na styku sportu i medycyny w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Problemy prawne na styku sportu i medycyny
Monografie Prawnicze to seria, w której ukazują się publikacje omawiające w wyczerpujący sposób określone instytucje czy zagadnienia prawne. Adresujem...
Cena: 84,00zł
Książka Medyczne prawo karne w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Medyczne prawo karne
Książka Medyczne prawo karne Redakcja: prof. dr hab. Teresa Gardocka, dr Dariusz Jagiełło   
Cena: 64,00zł
... jest pusty