Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Prawo karne procesowe Kazusy dla aplikantów

Książka Prawo karne procesowe Kazusy dla aplikantów w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Kuczyńska Hanna, Mierzwińska-Lorencka Joanna


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Aplikacje prawnicze
Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  332
Format:  A5
ISBN:  
978-83-264-9364-5
Cena: 50zł
Opis
Stan prawny: 1 września 2015 r. Zbiór kazusów z procedury karnej z uwzględnieniem wszystkich działów kodeksu postępowania karnego oraz najnowszego stanu prawnego obowiązującego od dnia 1 lipca 2015 r.

Opracowanie stanowi zbiór kazusów z procedury karnej z uwzględnieniem wszystkich działów kodeksu postępowania karnego oraz najnowszego stanu prawnego obowiązującego od dnia 1 lipca 2015 r.

W kazusach omówiono zagadnienia ujęte w poszczególnych działach ustawy i choć - co oczywiste - nie omówiono całej problematyki karnoprocesowej, to niezaprzeczalną zaletą książki jest odniesienie się do kwestii rzadko spotykanych, np. dotyczących przepisów ogólnych, kosztów procesu czy problematyki międzynarodowej.

Wykorzystane stany faktyczne to zarówno przykłady z rzeczywistych spraw, z którymi autorki spotkały się w pracy zawodowej, jak i własne opracowania stworzone na potrzeby książki.

Publikacja przeznaczona jest przede wszystkim dla aplikantów aplikacji ogólnej, aplikantów aplikacji sędziowskiej i prokuratorskiej, adwokackiej i radcowskiej, jak również dla praktyków - sędziów, prokuratorów, adwokatów.
Inne pozycje tego autora
Książka Karnoprawna ochrona dziecka przed wykorzystaniem seksualnym w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Karnoprawna ochrona dziecka przed wykorzystaniem seksualnym
Monografia przedstawia analizę instrumentów ochrony praw małoletnich pokrzywdzonych na tle seksualnym. Prezentuje karne i procesowe środki uwzględ...
Cena: 89,00zł
Książka Model oskarżenia przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Model oskarżenia przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym
W monografii Model oskarżenia przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym przedstawiony został model oskarżenia, jaki przyjęto w postępowaniu przed Między...
Cena: 84,00zł
... jest pusty