Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Prawo cywilne dla zarządców nieruchomości. Wydanie 2

Książka Prawo cywilne dla zarządców nieruchomości. Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Baran Barbara


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  2
Rok wydania:  

2012


Ilość stron:  428
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-264-1583-8
Cena: 55zł
Opis
  • Stan prawny: 1.12.2012 r.
W książce w przystępny sposób omówiono pojęcia, definicje i konstrukcje prawne z zakresu prawa cywilnego, z którymi wiąże się zarządzanie nieruchomościami.

W publikacji uwzględniono wszystkie istotne zmiany legislacyjne, które miały miejsce od czasu ostatniego wydania, w tym m.in. dotyczące nowelizacji ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, zmodyfikowania instytucji hipoteki, zapisu windykacyjnego, najmu okazjonalnego oraz nowych sposobów dochodzenia roszczeń w drodze pozwu zbiorowego lub w elektronicznym postępowaniu upominawczym. Przybliżone zostały także przepisy dotyczące postępowań sadowych służących wyjaśnieniu stanu prawnego nieruchomości oraz statusu jej właściciela.

Opracowanie uzupełnia bogaty wybór przepisów i orzecznictwa Sądu Najwyższego oraz wzorów umów i pism przydatnych w prowadzonych postępowaniach i przy wykonywaniu zarządu.

Adresaci:
Książka przeznaczona jest dla właścicieli i współwłaścicieli nieruchomości (gruntów, budynków, lokali), którzy są uprawnieni do podejmowania czynności zarządu, a nie posiadają zawodowego przygotowania do pełnienia takiej funkcji, jak również dla profesjonalnych zarządców nieruchomości i osób starających się o uzyskanie takiej licencji.

Inne pozycje tego autora
Książka Leasing w 2014 roku. Skutki prawne, podatkowe i rachunkowe w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Leasing w 2014 roku. Skutki prawne, podatkowe i rachunkowe
Leasing to z wielu względów bardzo korzystna dla przedsiębiorców forma finansowania inwestycji. W krótkim bowiem czasie, i przy spełnieniu niewielu fo...
Cena: 49,00zł
... jest pusty