Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Opodatkowanie przedsiębiorstw. Wybrane zagadnienia

Książka Opodatkowanie przedsiębiorstw. Wybrane zagadnienia w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Iwin-Garzyńska Jolanta


Wydawnictwo:  

DIFIN


Rok wydania:  

2013


Ilość stron:  264
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7930-009-9
Cena: 55zł
Opis
Celem opracowania Opodatkowanie przedsiębiorstw. Wybrane zagadnienia jest przedstawienie istotnych, wybranych elementów opodatkowania przedsiębiorstwa. Ich znajomość jest niezbędna do minimalizacji ryzyka podatkowego.

Publikacja Opodatkowanie przedsiębiorstw. Wybrane zagadnienia skierowana jest do studentów kierunków ekonomicznych i prawnych, którzy specjalizują się w problematyce podatkowej, słuchaczy studiów doktoranckich. Adresatami monografii są przedsiębiorcy, podatnicy, dla których nieznajomość zagadnień podatkowych, brak działań optymalizacyjnych jest stratą kapitału, a także osoby profesjonalnie zajmujące się podatkami – doradcy podatkowi. Monografia może być przyczynkiem do dalszych badań naukowych, a także być inspiracją do zmiany prawa podatkowego.

Z recenzji prof. dr. hab. Krzysztofa Mareckiego:

W wymiarze teoretycznym wartość rozprawy polega na uporządkowaniu i uogólnianiu wiedzy o związkach kategorii podatków oraz opodatkowania przedsiębiorstw z punktu widzenia kryterium minimalizacji ryzyka podatkowego. (…) W prowadzonych rozważaniach Autorzy w wymiarze poznawczym konfrontują teorię z praktyką w odniesieniu do rozwiązań związanych z normami prawa i ich odniesień do gospodarki finansowej (wyniku finansowego) przedsiębiorstw. W warstwie aplikacyjnej wyniki analizy Autorów stają się istotnym głosem w dyskusji nad strategiami wykorzystania zarządzania opodatkowaniem w rozwoju polskich przedsiębiorstw. Możliwość wykorzystania wyników analizy (…) w praktyce podejmowania taktycznych i strategicznych decyzji zarządczych przez aktualnych lub też potencjalnych właścicieli przedsiębiorstw wynika z zamierzonych przez Autorów stopnia konkretyzacji podejmowanych problemów.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Kontrola Skarbowa. Komentarz 2013. Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Kontrola Skarbowa. Komentarz 2013. Wydanie 2
Stan prawny: 1.09.2013 r.W Kontrola Skarbowa. Komentarz 2013. Wydanie 2 przedstawiono ustrój kontroli skarbowej, procedury kontrolne oraz zagadnienia ...
Cena: 149,00zł
Książka Egzamin na doradcę podatkowego Pytania i odpowiedzi Testy w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Egzamin na doradcę podatkowego Pytania i odpowiedzi Testy
Zawierają najnowsze pytania testowe zgodne z wykazem ogłoszonym uchwałą (14/V/2014) z dnia 13-05-2014 Państwowej Komisji Egzaminacyjnej do Spraw Dorad...
Cena: 149,00zł
... jest pusty