Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych

Książka Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Błaszko Adam


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Prawo w praktyce
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  352
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-8092-818-3
Cena: 109zł
Opis

Finansowe i księgowe obowiązki jednostki sektora finansów publicznych Błaszko 

Książka „Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych” omawia w sposób przejrzysty oraz kompleksowy problematykę odnoszącą się do obowiązków i czynności finansowo-księgowych w jednostce sektora finansów publicznych w roku budżetowym oraz zasad odpowiedzialności za ich wykonanie. Stan prawny książki 6 października 2016 r.

Opracowanie łączy wszystkie części składające się na zagadnienia charakteru oraz zakresu odpowiedzialności osób zajmujących się finansami w sektorze publicznym oraz osób za nie odpowiedzialnych.

Dodatkowo mając na celu aspekt praktyczny w książce przedstawiono gotowe rozwiązania problemów, które w rzeczywistości wystąpiły w bieżącej działalności jednostek sektora finansów publicznych.

Publikacja adresowana jest w szczególności do osób kierujących jednostkami sektora finansów publicznych oraz do pracowników komórek finansowych. 

Internetowa Księgarnia www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca książkę „Obowiązki finansowo-księgowe w jednostce sektora finansów publicznych” autorstwa Adama Błaszki. 
... jest pusty