Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Nowoczesne formy zatrudnienia. Wydanie 2

Książka Nowoczesne formy zatrudnienia. Wydanie 2 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  2
Seria:  ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI (HR)
Rok wydania:  

2014


Ilość stron:  296
Oprawa:  miękka
Format:  A5
ISBN:  
978-83-264-3188-3
Cena: 69zł
Opis
Patricia Leighton i współautorzy analizują zjawiska stanowiące dziś codzienną praktykę w firmach, takie jak outsourcing, zlecanie usług osobom prowadzącym własną działalność, zatrudnianie pracowników tymczasowych czy współpraca z konsultantami. Zwracają uwagę, że zatrudnianie współpracowników nie jest już marginalne czy nietypowe, jak jeszcze często uważają prawnicy i menedżerowie, a jednak nadal mało jest publikacji na temat ich motywowania i rozwoju. Celem niniejszej książki jest uzupełnienie tego braku.

W publikacji Nowoczesne formy zatrudnienia. Wydanie 2 zostały przedstawione główne aspekty zarządzania zasobami współpracowników wraz z kwestiami prawnymi, które powinny zostać rozważone. Poruszono w niej następujące zagadnienia:
-Jak zdecydować o tym, czy skorzystać z usług współpracowników?
-Jak wybrać dostawców umiejętności i pomyślnie włączyć ich do organizacji?
-Jakie kwestie kadrowe są kluczowe dla osób współpracujących z firmą?
-Jaka jest natura i wpływ ram prawnych odnoszących się do współpracowników, łącznie z bezpieczeństwem i higieną pracy, relacjami pracowniczymi i szeroko rozumianymi zagadnieniami socjalnymi?
-Co jest najważniejsze dla pomyślnego wykorzystania i maksymalizacji umiejętności współpracowników?

Publikacja Nowoczesne formy zatrudnienia. Wydanie 2 zawiera liczne studia przypadku i przykłady oraz rozległe badania autorów, skupiających się na praktycznej stronie nowych relacji pracy, na ich zaletach i związanych z nimi zagrożeniach.
... jest pusty