Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Modelowa konwencja w sprawie podatku od dochodu i majątku

Książka Modelowa konwencja w sprawie podatku od dochodu i majątku w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Rok wydania:  

2011


Ilość stron:  572
Oprawa:  twarda
Format:  B5
ISBN:  
978-83-264-1358-2
Cena: 125zł
Opis
Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) promuje od lat działania mające na celu trwały rozwój gospodarki światowej i wzrost zatrudnienia, głównie poprzez wspieranie handlu międzynarodowego oraz różnych form wymiany dóbr, usług, kapitału i technologii. Aby nie dopuścić do podwójnego opodatkowania osób prowadzących działalność handlową, przemysłową zy finansową w różnych krajach, OECD zaleca zawieranie dwustronnych konwencji podatkowych opartych na Modelowej konwencji w sprawie podatku od dochodu i majątku.

Modelowa konwencja, opublikowana po raz pierwszy w 1992 r., jest stale udoskonalana i uaktualniana. Prezentujemy Czytelnikom przekład najnowszej, ósmej skróconej wersji - z 22 lipca 2010 r. Dokument ten służy nie tylko państwom należącym do OECD, ale ma coraz większy wpływ na decyzje podatkowe państw nieczłonkowskich.

Niniejsza publikacja jest jedyną w Polsce edycją Modelowej konwencji w sprawie podatku od dochodu i majątku wydaną na podstawie licencji udzielonej przez OECD.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
Książka Kasy rejestrujące. Komentarz problemowy w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Kasy rejestrujące. Komentarz problemowy
Prezentowana publikacja odpowiada na pytania: czy, kiedy i w jaki sposób poszczególne transakcje powinny zostać zaewidencjonowane za pomocą kasy r...
Cena: 119,00zł
Książka Opodatkowanie przekształceń spółek w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Opodatkowanie przekształceń spółek
Publikacja ujmuje w sposób kompleksowy i szczegółowy problematykę konsekwencji podatkowych przekształcania spółek w świetle wpływu, jaki wywiera n...
Cena: 85,00zł
... jest pusty