Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Model wyceny świadczeń zdrowotnych dla lecznictwa szpitalnego

Książka Model wyceny świadczeń zdrowotnych dla lecznictwa szpitalnego w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Kludacz-Alessandri Magdalena


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  1
Seria:  Poradniki ABC
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  384
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-8107-048-5
Cena: 84zł
Opis

Model wyceny świadczeń zdrowotnych Kludacz-Alessandri

Pozycja „Model wyceny świadczeń zdrowotnych dla lecznictwa szpitalnego” prezentuje propozycję modelu wyceny świadczeń zdrowotnych dla lecznictwa stacjonarnego w Polsce. Odnosi się ona nie tylko do samej zasady ustalenia kosztów świadczeń zdrowotnych na poziomie szpitala, ale również obejmuje rekomendacje w zakresie sposobów wyceny świadczeń zdrowotnych na poziomie centralnym. Stan prawny opracowania to 1 stycznia 2017 r.

W książce kompleksowo omówiona została problematyka odnosząca się m.in. do ustalenia wartości oraz metod wyceny świadczeń zdrowotnych (z uwzględnieniem metod kosztowych) oraz zaprezentowano rozwiązania w zakresie rachunku kosztów z uwzględnieniem stopnia wykorzystania informacji kosztowych przez kierownictwo szpitali funkcjonujących w wybranych krajach europejskich.

Dokonano również analizy wpływu stosowanych rozwiązań w zakresie rachunku kosztów na dokonania szpitali i określono czynniki mające wpływ na jakość wyceny procesu leczenia pacjenta w szpitalach.

Książka będzie pomocna dla menedżerów szpitali publicznych i niepublicznych odpowiedzialnych za wycenę procesu leczenia pacjenta oraz wszelkie decyzje, których trafność zależy od prawidłowo dokonanej wyceny. Adresatami prezentowanej pozycji są też księgowi oraz pracownicy działów finansowo-ekonomicznych odpowiedzialni za przetwarzanie informacji finansowych i medycznych na potrzeby wyceny świadczeń zdrowotnych.

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca książkę „Model wyceny świadczeń zdrowotnych dla lecznictwa szpitalnego” autorstwa Magdaleny Kludacz-Alessandri.
... jest pusty