Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Metodyka sporządzania umów gospodarczych Wydanie 5

Książka Metodyka sporządzania umów gospodarczych Wydanie 5 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Cempura Aleksandra, Kasolik Anna


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  5
Seria:  Metodyki
Rok wydania:  

2018


Ilość stron:  780
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-8124-850-1
Cena: 152zł
Opis

Sporządzanie umów gospodarczych

Książka Metodyka sporządzania umów gospodarczych Wydanie 5 Edytowalne wzory dostępne na stronie internetowej zawiera przystępne omówienie wielu rodzajów umów, z jakimi można się spotkać w praktyce obrotu. Wzory klauzul umownych przedstawiono w sposób praktyczny, z objaśnieniem i wskazaniem wariantów stosowanych w określonych sytuacjach. Stan prawny opracowania to lipiec 2018 r.

W opracowaniu autorki zawarły:
-zwięzłe omówienie istotnych zagadnień stosunku zobowiązaniowego i oświadczenia woli
oraz
-wiele konkretnych przykładów obrazujących praktyczne konsekwencje stosowania przedstawionych rozwiązań.

W obecnym wydaniu dodano nowe przykłady umów sprzedaży: na raty z zastrzeżeniem własności rzeczy sprzedanej, na próbę, z prawem odkupu.

Książka jest przeznaczona w szczególności dla aplikantów, którzy podczas odbywania aplikacji powinni zdobyć podstawową wiedzę o technice sporządzania umów, aby później doskonalić się w tej materii. Opracowanie zainteresuje również prawników praktyków mających do czynienia z obrotem gospodarczym, którzy mają szansę ulepszyć wypracowane już techniki lub zwrócić uwagę na te elementy, które dotychczas były pomijane.
 
Wzory pism zawarte w publikacji dostępne są w wersji elektronicznej do pobrania ze strony: www po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego. Wzory można modyfikować i dostosowywać do indywidualnych potrzeb.
Inne pozycje tego autora
Książka Metodyka sporządzania pism procesowych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych Wydanie 5 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Metodyka sporządzania pism procesowych w sprawach karnych, cywilnych, gospodarczych i administracyjnych Wydanie 5
Stan prawny: 3 sierpnia 2018Jest to kolejne wydanie publikacji, która zawiera omówienie najważniejszych pism procesowych: pozwów, apelacji, aktów oska...
Cena: 152,00zł
... jest pusty