Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Meritum Ubezpieczenia Społeczne 2017 Wydanie 8

Książka Meritum Ubezpieczenia Społeczne 2017 Wydanie 8 w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Kuźniar Jerzy


Wydawnictwo:  

Wolters Kluwer S.A.


Wydanie:  8
Seria:  Meritum
Rok wydania:  

2017


Ilość stron:  1570
Oprawa:  miękka z tworzywa
ISBN:  
978-83-8107-283-0
Cena: 189zł
Opis

Ubezpieczenia społeczne 2017 z serii Meritum

W prezentowanej książce z serii Meritum Ubezpieczenia Społeczne 2017 kompleksowo omówiono problematykę związaną z systemem ubezpieczeń społecznych i świadczeniami ubezpieczeniowymi. Stan prawny opracowania 1 stycznia 2017 r.

Celem autorów było przede wszystkim praktyczne oraz przejrzyste przedstawienie poruszanych zagadnień, w szczególności zasad funkcjonowania systemu ubezpieczeń społecznych oraz wszelkich związanych z nim świadczeń.
Aktualne wydanie uwzględnia zmiany odnoszące się między innymi do dodatku z tytułu opieki nad dzieckiem w trakcie urlopu wychowawczego oraz wymiaru zasiłku macierzyńskiego, ponadto autorzy gruntownie omawiają wszelkie zagadnienia odnoszące się do emerytur, takie jak np. gwarancja otrzymania najniższego świadczenia emerytalnego po wejściu w życie ww. ustawy o obniżeniu wieku emerytalnego czy zagadnienie odnoszące się do kwot emerytur wolnych od potrąceń.

Dodatkowo zaprezentowano nowe wzory formularzy, zaświadczenia oraz formularze elektroniczne dotyczące dokumentacji składanej do ZUS niezbędnej do ustalenia prawa do zasiłku chorobowego i jego wypłaty. Ponadto w książce zamieszczono orzecznictwo dotyczące przedmiotowych zagadnień.

Książka kierowana jest do praktyków zajmujących się poruszaną problematyką, do pracowników działów kadr, księgowości, biur księgowo-rachunkowych oraz terenowych oddziałów ZUS i jednostek pomocy społecznej.

Internetowa Księgarnia Ekonomiczna i Prawnicza www.ksiegarnia-wrzeszcz.pl poleca pozycję MERITUM Ubezpieczenia społeczne 2017 pod red. Jerzego Kuźniara.
... jest pusty