Opinie o nas
Opinie o nas na opineo.pl
Opinie o nas na allegro.pl
Kategorie
Zobacz również

Materialne prawo wykroczeń część ogólna

Książka Materialne prawo wykroczeń część ogólna w ksiegarnia-wrzeszcz.pl

Autorzy:  

Sitarz Olga


Wydawnictwo:  

DIFIN


Rok wydania:  

2015


Ilość stron:  190
Oprawa:  miękka
Format:  B5
ISBN:  
978-83-7930-830-9
Cena: 39zł
Nakład wyczerpany
Opis
Podręcznik przeznaczony jest dla studentów prawa, administracji, resocjalizacji, bezpieczeństwa wewnętrznego, ale też dla praktyków – sędziów, adwokatów, prokuratorów, a przede wszystkim policjantów i funkcjonariuszy Straży Miejskiej.

Celem podręcznika jest skupienie się na „działaniu” danej normy i jej powiązaniu z innymi regulacjami. Jednak wyrazić należy przekonanie, że dla osób nieznających prawa karnego taka metoda nie powinna stanowić przeszkody w poznaniu i zrozumieniu zasad prawa wykroczeń. Natomiast, w razie chęci dalszego pogłębienia określonego zagadnienia skorzystać można ze wskazanej i wykorzystanej literatury. W przeciwieństwie bowiem do innych podręczników, szczegółowo zostały udokumentowane wykorzystane źródła, co pozwoliło na stworzenie stosunkowo bogatej bibliogra?i. Powinna ona umożliwić samodzielną dalszą pracę.

Zakres przedmiotowy podręcznika obejmuje część ogólną materialnego prawa wykroczeń. Część szczególna, jak i przepisy ustaw dodatkowych przywoływane są w miarę często, jednak wyłącznie dla ilustracji omawianego problemu, czy zagadnienia.

Podręcznik obejmuje stan prawny na dzień 1 lipca 2015 r.
Nakład wyczerpany
Inne pozycje tego autora
Książka Metodyka pracy mediatora w sprawach karnych w ksiegarnia-wrzeszcz.pl
Metodyka pracy mediatora w sprawach karnych
W związku z nowelizacją kodyfikacji karnej, która wchodzi w życie w dniu 1 lipca 2015 r., został przygotowany poradnik dla mediatorów i kandydatów na ...
Cena: 55,00zł
... jest pusty